v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dom seniorov má vďaka profesionálom a impregnácii dokonale čisté okná

Dom seniorov má vďaka profesionálom a impregnácii dokonale čisté okná 16 jún

 

Naozaj dlho sme hľadali upratovaciu firmu, s ktorou by sme boli v našom domove seniorov spokojní. Pri umývaní okien sa tak vystriedali štyri firmy, sme natrafili na to, čo sme očakávali. Spoločnosť firma A SERVIS LIPKA pre nás po prvý raz pracovala pred niekoľkými mesiacmi a výsledok ich práce bol skvelý.

Ako odstrániť lepidlo zo skla po strhnutých polepoch a slnečných fóliách

Už komunikácia s nimi bola príjemná a bezproblémová. Pani operátorka nám dohovorila termín a hodinu, ktorá nám po každej stránke vyhovovali. Tím pracovníkov prišiel presne, prešiel sa budovou, vypočul si naše požiadavky a dali sa do práce. Neotáľali a nevynechali ani jedno jediné okno. Všetky boli dokonale čisté, bez šmúh, prachu a ďalších nečistôt.

Prekvapilo nás, ako pracovníci pri svojej práci postupovali, pretože s niečim podobným sme sa pri umývaním okien ešte nestretli. Najskôr starostlivo umyli všetky okná, vrátanemov aj parapetných dosiek. Ich technológia je pritom vyvážená a overená. Spočíva v starostlivom umytí čistým rozmykom a dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s gumenou lištou. Tá zabráni náhodnému poškriabaniu okien a skla.

Pracovníci A SERVIS LIPKA potom počkali, kým okná uschli a začali s ich leštením. Leštia vždy na sucho, teda len s pomocou čisté bavlnené tkaniny. Tomuto čisteniu hovoria trik suchého leštenia.“ Je síce fyzicky podstatne náročnejšie, ako keď sa použije komerčný leštiaci prípravok, ale zároveň prináša dokonalejší a kvalitnejší výsledok.

Ostránenie polepov a fólií v Bratislave

Keď sa totiž použiju leštiace prípravky, na skle zostanú nepekné šmuhy a otlačky. To sa ale stať v tomto prípade nestáva. A ostáva faktom, že sklách okien vidieť veľký rozdiel. Radi tento fakt povrdzujeme, pretože sme medzičasom vystriedali niekoľko upratovacích firiem a žiadna z nich nikdy nedosiahla také výborné výsledky.

Okrem toho nám pracovníci firmy naniesli na čisté okná impregnáciu GlassProtect – GSP, ktorá skvelé účinkuje proti špine a vode, takže okná sa menej špinia a vydržia čistá dlhú dobu. Musíme doplniť, že zamestnanci A SERVIS-u sú úplne sebestační, takže klienta ničím nezaťažujú. Každý z nich je komplexne preškolená aj na prácu vo výškach, takže suverénne zvládnu aj umývaniei okien na vysokých budovách.

Vďaka firme A SERVIS sme sa teda konečne dočkali dokonale umytých okien. Žiadne z nich nie je poškriabané, nenájdete na nich šmuhy, mapy, či fľaky. Proste, okná sú takmer ako nové. Dokonca si aj naši klienti všimli, ako sa zmenili a žiaria čistotou. Naše upratovačky si tiež pochvaľujú, že sa okná teraz lepšie umývajú a nečistoty sa na nich tak ľahko nechytajú. Firmu A SERVIS LIPKA tak radi odporúčame všetkým, ktorí chcú dokonale umyté okná.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.