v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Divadlo s krásne čistými oknami a fasádou. Aj vďaka skúsenému tímu odborníkov

Divadlo s krásne čistými oknami a fasádou. Aj vďaka skúsenému tímu odborníkov 16 jún

Naše divadlo máva vysokú navštevnosť, a to aj napriek tomu, že patrí medzi tie menšie v meste. Dbáme teda na to, aby sa divákom páčili nielen predstavenia, ale aj prostredie divadla a jeho príjemná atmosféra. Aj preto v celej budove dôsledne udržujeme čistotu a poriadok.

Čistenie presklených fasád, log, stien, priečelí v Nitre

Každý rok pozývame upratovaciu firmu, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala a vždy odviedla dokonalú prácu. Ide o upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá nás pred istým časom na internete ihneď upútala. Ich web stránky sú veľmi dobre spracované, takže sa rýchlo dozviete aké služby ponúkajú, resp. aké postupy a technológie využívajú.

Aj to je vodítko, ktoré vám pomôže pri rozhodovaní, či je to presne tá firma akú hľadáte. Potom už len stačí zavolaťa objednať si termín. No a v presne dohodnutý deň a hodinu ku vám príde tím pracovníkov, ktorí sú vždy usmiati, milí a pracovití. Ich výsledky sú tak vyváženou kombináciou nasadenia, dokonalej technike a správnych čisitiacich prípravkov.

Naše divadlo sa na ne obracia hlavne preto, lebo jedna stenu budovy je presklená, takže potrebujeme profíkov, ktoré si vedia poradiť s umývaním okien aj vo výškach. No a táto firma je v tomto smere úplne ideálna. Ako postupujú? Najprv kvalitne umy všetky okná a sklá, teda zvonku aj zvnútra. Nevynechajú ani rámy a parapety, ktoré bývajú poriadne špinavé.

Ich technológia ošetrovania okien tak spočíva v starostlivom umytí čistým rozmykom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Gumená lišta stierky je overenou a spoľahlivou ochranou pred poškriabaním skla.

Keď okná uschnú, môže sa začať s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky oveľa náročnejší, prináša len tie najlepšie výsledky.

Umývanie okien a výkladov Nitra

Pracovníci A SERVIS-u podobne postupujú aj pri ošetrovaní presklenej steny, ale tu musia byť ešte viac opatrní. Sú však veľmi skúsení a majú k dispozícii vysokozdvižnú plošinu, resp. horolezeckú techniku. Nejde teda o žiadnych brigádnikov, ale preškolených odborníkov, ktorí majú s umývaním okien vo vyškach dlhoročné skúseností.

Vedia presne, ako sa majú vo výškach pohybovať, aj to ako okná perfektne umyť, napriek tomu, že visia niekoľko metrov nad zemou. Vždy sme boli s ich prácou nadmieru spokojní a nemôžeme im nič vytknúť. Skvelé tiež je, že nám na sklenené plochy aplikujú špeciálnu nanoimpregnáciu, ktorá okná dlhodobo chráni pred vodným kameňom i inými nečistotami.

To však stále nie je všetko, čo vám upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA ponúka. Medzi ich odbornými službami nájdete tiež čistenie podláh alebo kobercov. Myslím si, že ak raz budeme takéto služby v divadle potrebovať, určite sa obrátime práve na túto firmu profesionálov.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.