v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté okná výškovej garáže sú prácou pre odborníkov

Čisté okná výškovej garáže sú prácou pre odborníkov 16 jún

Naša firma má svoje garážové miesta vo vysokej poschodovej budove zo skla. Miesta sú určené našim zamestnancom, ktorí do práce dochádzajú už skoro ráno a v centre by nezaparkovali. Taktiež ich využívajú aj naši klienti. A keďže je mesto je plné prachu, nečistôt, ale tiež smogu a vtákov, sklenené plochy garáže sa poriadne špinia.

Umývanie okien, čistenie presklených fasád a priečelí, log Trnava

Aby teda boli garáže upravené a čisté aj pokiaľ ide o ich sklenenú fasádu, pozývame si niekoľkokrát do roka profesionálnu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Pred nejakým časom sme si ich služby vybrali na webe. Medzi inými firmami uspeli najmä preto, lebo mali mnoho kladných recenzií, či už od súkromných osôb alebo od rôznych firiem.

Prečli sme si teda pozorne ich web stránky a ubezpečili sa, že práve táto spoločnosť bude tou pravou voľbou. Zavolali sme im a s milou pani operátorkou sme sa v pohode dohodli na konkrétnom dátume i hodine. Presne v určený čas sa pred budovou našich garáží zjavil tím pracovníkov A SERVIS-u, pripravení po každej stránke.

Keďže umývanie okien vo výškach je špecialitou tejto firmy, je samozrejmé, že každý zo zamestnancov je riadne preškolený a skúsený, takže svoje úlohy zvláda s prehľadom. Okrem iného využívajú horolezeckú techniku, vysokozdvižné plošiny alebo hydraulické ramená.

A ako postupujú? Najskôr všetky sklenené plochy dôkladne umyjú – zvnútra aj zvonku. Dávajú si záležať aj na rámoch a parapetných doskách. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka tak zabezpečí, že sklo je zbavené vody a vlhkosti šetrne, takže nedochádza k jeho poškriabaniu alebo poškodeniu.

Umývanie a čistenie okien zimných záhrad, výkladov, log, pergol

Potom pracovníci počkajú, kým sklo uschne, aby sa mohli pustiť do leštenie. Rozhodne však vo firme A SERVIS nenájdete nejaké lacné leštiace prostriedky, ktoré dokážu vytvoriť na okne nepekné šmuhy. Po ich použití to potom často vyzerá tak, že sa okná ani neumývali.

Pri umytí sklenených plôch teda nesmú zostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla. Hro Vzniklo by tak celkom reálne riziko, že staré leštidlo – pod vplyvom poveternostných podmienok – po krátkom čase „vystúpi“ a na okne sa ukážu stopy a mapy po leštení. Pracovníci firmy preot využívajú tzv. trik suchého leštenia. Sklá teda leštia len bavlnenou tkaninou, ktorú je zárukou výborných výsledkov.

Keď bola firma A SERVIS s prácou hotová, vnútro garáží bolo svetlejšie. Na sklách ste nevideli šmuhy, prach alebo stopy po vtákoch. Keď sme po prvýkrát videli takýto výsledok dohodli sme sa na dlhodobejšej spoluprácu. Kto teda potrebuje perfektne umyté okná, ktoré vydržia čisté dlhé týždne, mal by s dôverou osloviť spoločnosť A SERVIS LIPKA.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.