v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Banka má byť čistá, vrátane okien. U nás sa o ne starajú profesionáli

Banka má byť čistá, vrátane okien. U nás sa o ne starajú profesionáli 16 jún

Dnes už vieme, že umyť okná tak, že vyzerajú ako nové, dokáže len upratovacia firma skúsených profesionálov. Naša banka má v tomto smere veľmi dobré skúsenosti so spoločnosťou A SERVIS LIPKA. Po prvý raz sme si firmu vybrali najmä vďaka pozitívnym ohlasom a recenziám na internete, ktoré svedčili o jej profile a kvalitách.

Umývanie a čistenie okien zimných záhrad, výkladov, log, pergol

Firma sa však venuje nielen umývaniu okien a výkladov, ale túto činnosť realizuje aj vo vyškach, čo sme potrebovali ako soľ. Okrem toho ponúka čistenie kobercov, podláh alebo fasád od plesní a graffiti. Keď sme do firmy volali po prvý raz, milos prekvapilo, aká bola operátorka ústretová a ochotná. Vyhovela nám nielen pokiaľ išlo o termín, ale aj hodinu, čo bolo skvelé. Už o dva dni sme ta pred bankou vítali tím pracovníkov firmy.

Prišli usmiati, dobre naladení a všetku potrebné mali so sebou, čo bolo ďalšie plus. Ukázali sme im, čo od nich potrebujeme a oni sa dali ihneď do práce. Ak si však myslíte, že sa išlo o dajkých nadšencov alebo brigádnikov, čo si takto privyrábajú, tak sa mýlite. Všetci pracovníci firmy sú riadne preškolení a s umývaním okien vo výškach majú bohaté skúsenosti.

Najskôr dôkladne umyli všetky okná, a to vrátane rámov a parapetných dosiek. Potom sklenené plochy dôkladne utreli pomocou stierky, ktorá s kvalitnou gumou, aby nedošlo k poškriabaniu okná a skiel. Na leštenie nepoužili žiadne leštiace prípravky, ako to býva u mnohých firiem zvykom. Leštidla sú nevhodné, lebo po krátkom čase môžete vidieť na skle ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré kazia celkový dojem z umytého okna.

Umývanie okien, čistenie presklených fasád a priečelí Poprad

Namiesto toho využívali svoju vlastnú techniku, tzv. trik suchého čistenia. Ten spočíva v tom, že pracovníci mali v ruke suchú bavlnenú tkaninu. Keď boli okná suchí, začali ich leštiť. Leštili pomaly, systematicky, takže nevynechali ani centimeter a dbali na to, aby bolo všetko dôkladne vyleštené. Samozrejme, že tento spôsob leštenia je fyzicky náročnejší, ale A SERVIS mu dáva prednosť, pretože vedie k vysokej kvalite a dokonalému výsledku.

A práve to je na tejto spoločnosti to najlepšie. Spokojnosť zákazníka je pre nich na prvom mieste. No a tento cieľ by nikdy nedosiahli, keby svoju robotu dajako odbili. Keď sme sa neskôr prišli pozrieť ako sa im darí, boli sme naozaj prekvapení, ako rýchlo a dokonale si pracovníci A SERVIS-u so všetkými sklenenými plochami poradili.

Firma A SERVIS LIPKA je pre nás skutočným profesionálom so všetkým, čo k tomu patrí. Nemyslím si, že na našom trhu pracuje dnes lepšia firma ako práve táto. Jej kvality sú tiež dôvodom, že spoločnosť podniká aj v zahraničí, kde si časom urobila naozaj výborné meno. A pokiaľ ide o našu banku, nedávna objednávka, nebola pre A SERVIS určite posledná.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.