v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak vám okná vo výške umyjú skutoční profíci, budú vyzerať ako nové

Ak vám okná vo výške umyjú skutoční profíci, budú vyzerať ako nové 16 jún

Naša stavebná firma získala pred časomkazku na stavbu výškového domu. Mali sme z toho obrovskú radosť, takže sme sa tejto veľkej zákazke venovali naplno. Samozrejme, že všetko sme nemohli splniť len vlastnými silami, takže na niektoré úlohy sme si najali iné, špecializované spoločnosti. Niektoré odviedli dobrú prácu, iné nás trochu sklamali.

Odstraňovanie a strhávanie fólií polepov z výkladov a okien v Bratislave

Medzi tých najlepších patrila aj firma A SERVIS LIPKA. Táto profesionálna upratovacia spoločnosť sa nám postarala o finálne a kompletné umývanie okien a všetkých sklenených plôch v budove. Okná boli po skončení výstavby značne špinavé, takže stec na nich našli všetko možné. Stavebný prach, farby, sadru, otlačky prstov, rôzne šmuhy, fľaky a pod.

Prirodzene, že stavbu sme v takomto stave odovzdávať nemohli, keďže okná museli byť už na prvý pohľad dokonale čisté a ošetrené. Na firmu A SERVIS sme pritom narazili na internete, kde nás zaujala najmä kladnými recenziami a odporúčaniami klientov.

Rozhodli sme sa teda okná zveriť práve im a urobili sme dobre. Okná sa po ukončení ich práce leskli dokonalou čistotou. A ako to docielili? Použitou technikou, osvedčenými čistiacimi prostriedkami, ale najmä – schopnosťami skúsených a odborne zdatných pracovníkov.

Najprv perfektne umyli celú plochu okna, vrátane parapetov a rámov, na ktoré niektoré firmy celkom rady zabúdajú. Potom okná dôkladne utrú pomocou stierky s kvalitnou gumou. Keď celkom uschnú, začnú s ich leštením. K tomu využívajú len bavlnenú tkaninu. Ide sa o ich vlastnú technológiu, označovanú ako tzv. trik suchého leštenie.

Odstránenie lepidla po strhnutých polepoch

Vysvetlili nám, že ide o vysokoefektívnu metódu, ktorá zabezpečí, aby okná budú vždy krásne lesklé, bez šmúh. Keď sa okná leštia za mokra, po krátkom čase na sklách vidieť ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré pokazia celkový dojem z umytého okna.

Pracovníci A SERVIS LIPKA  majú k dispozácii tiež kvalitnú horolezeckú a speleologickú techniku, hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny. Práca vo výškach je tak pre nich hračka, čo bolo sme videli na vlastné oči.

Aby okná vydržala dlho čisté, tak na ne ešte aplikovali nano impregnáciu GlassProtect, ktorá má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie. Takto ošetrené okná pritom majú samočistiacu schopnosť. Navyše, nano impregnácia bráni vzniku plesní a usadzovaniu vodného kameňa.

Na firmy recenzie písať nezvykneme, ale táto bude výnimkou. Ešte sme sa totiž nestretli s tak výbornou komunikáciou, príjemným personálom a bezchybným výsledkom. A to nie je všetko. Firma ponúka aj odborné čistenie podláh, kobercov alebo fasád. Ak teda potrebujete pomocť s akýmkoľvek upratovaním, bude táto firma tou pravou. Precíznosť, spoľahlivosť a bezproblémová komunikácia, to je spoločnosť A SERVIS.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.