v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien vo výškach? Profesionáli to urobia radi za vás

Umývanie okien vo výškach? Profesionáli to urobia radi za vás 15 jún

V meste mám firmu, ktorá sídli vo výškovej budove. Moji zamestnanci tu majú niekoľko kancelárií, v ktorých prijímajú aj svojich klientov a obchodných partnerov. Aby bol ich pracovné podmienky čo najlepšie, je dôležité, aby boli kancelárie čisté a stále udržiavané. Napríklad čisté okná sú vo výškovej budove veľmi dôležité.

Čištění prosklených průčelí, výkladů, log, mříží, zrcadel v obchodních centrech

Aj preto som sa rozhodol, že najmem odbornú firmu, ktorá v kanceláriách dokonale vyčistí všetky okná. Hľadal som teda, ktorá spoločnosť by sa na túto úlohu hodila. Napokon som si vybral firmu A SERVIS LIPKA, ktorá podľa recenzií patrí k tým najlepším u nás. Dočítal som sa aj o spôsobe akým čistí okná a ako sa o ne stará, čo ma nakoniec presvedčilo.

Zavolal som teda do firmy a objednal tím jej pracovníkov. A už o dva dni som mohol čakať tím odborných pracovníkov. Asi to bolo zbytočné, ale chcel som si všetko ustrážiť, aby som vedel, či si túto firmu objednám aj nabudúce. Partia ich ľudí bola príjemná a zohratá, takže sa bez dlhých rečí pustila do práce. Umývanie okien vo výškach pre nich nebol problém.

A SERVIS LIPKAk dispozícii horolezeckú aj speleologickú techniku, hydraulické ramená aj vysokozdvižné plošiny. Na prácu využíva zásadne profesionálov a odborne preškolených pracovníkov, ktorí dokonale zvládajú techniku ​​aj chemické prostriedky na umývanie okien. Mal som obavy, že firma pošle dajakých brigádnikov, ale strelil som vedľa. Sledoval som, ako tím postupuje a musím povedať, že som bol s ich nasadením spokojný.

Umývání oken, zimních zahrad, prosklenných pergol Žilina

Najprv začali naše okná dôkladne umývať, pričom nevynechali rámy, ba ani parapety. Ich technológia ošetrovania okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je veľmi šetrná a vďaka gume chráni sklo pred poškriabaním.

Potom pracovníci počakali, kým okná dokonale uschli, aby sa mohli vrhnúť na leštenie. Dosť ma prekvapilo, že nepostupovali presne tak akoby som čakal alebo tak, ako umýva okná moja manželka. Nemali totiž po ruke žiadne leštiace prípravky. Tie nie sú – podľa ich vlastných slov – pre leštenie okien vôbec vhodné. Objavujú sa po nich šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne.

Namiesto takýchto prípravkov používajú len čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští každý typ okna. Pravada, fyzicky je takáto práca náročnejšie, ale tento spôsob, tzv. trik suchého leštenie, má jednoznačné a výborné výsledky. Z našich okien v kanceláriách tak zmizli všetky šmuhy, prach aj pozdravy od mestských holubov.

Všetky kancelárske okná sa dnes lesknú už z diaľky, takže v celej výškovej budove snáď tie najčistejšie a najžiarivejšie. Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA ma teda v ničom nesklamala a ja som rád, že som sa rozhodol práve pre ne. Keď budeme mať okná znovu špinavé, už viem koho oslovím. Určite môžem ich služby odporučiť aj vám.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.