v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Perfektne čisté okná nemocnice vyžadujú perfektné technológie

Perfektne čisté okná nemocnice vyžadujú perfektné technológie 15 jún

Úspechy a dobré meno nemocnica nepíšu len skvelí lekári, sestričky a ďalší personál, ale aj skutočnosť, ako pacient vníma kvalitu prostredia v ktorom sa lieči. Aby sa cítil príjemne, je nevyhnutné udržiavať všade čistotu poriadok. Tak je to aj u nás.

Umývanie okien a výkladov v Banskej Bystrici

Dva razy ročne pozývame upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá nám kompletne umyje a ošetrí všetky okná. Svojou kvalitnou prácou a bezchybnými výsledkami nám už totiž neraz dokázala, že je firmou skutočných profesionálov.

Nemocnica je pomerne veľká, a navyše dlime vo vysokej budove. Na umývanie okien je preto potrebná špeciálna techniku, ako napríklad vysokozdvižné plošiny, horolezecká a speleologická technika, hydraulické ramená a pod. Pracovníci firmy riadne vyškolení a pracujú skutočne precízne a starostlivo.

Vždy ku nám prídu skvele naladení a na ich prácu sa môžeme spoľahnúť v každom smere. Okná umyjú dôkladne – zvnútra aj zvonku. Nezabudnú ani na rámy alebo parapety. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí okna čistým rozmyvákom a dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s gumenou lištou. Práve táto gumená hrana bráni tomu, aby sa okná akokoľvek poškriabali, čo poškodili.

Potom vyčkajú, kým okná a sklenené plochy uschnú a začnú s ich leštením. Pravidlom je, že leštia vždy na sucho, a to s pomoco bavlnenej tkaniny. Toto čistenie sa označuje ako “trik suchého leštenia.“ Je síce fyzicky podstatne náročnejšie ako použitie chemického leštidla, no zároveň prináša neporovnateľne stálejšie a kvalitnejšie výsledky.

Pracovníci A SERVIS nám vysvetlili, že pri použití leštiacich prípravkov ostanú na čistom skle nepekné šmuhy a otlačky, čo dokonale pokazí výsledok. To sa v tomto prípade ale nestáva, keďže ide len o prácu rúk a sústredného, skutočne systematického leštenia.

Ako efektívne a jednoducho umývať zimné záhrady, sklenené pergoly, presklené fasády, sklenené priečelie, logá vo výške

S radosťou tak môžeme povedať, že firma A SERVIS je spoľahlivá a nikdy nás nesklamala. Vždy boli u nás presne na čas a dokonale pripravení. Pamätám si, že sa nám niekoľkokrát stalo, že oslovená firma neodviedla svoju prácu tak ako mala. Niektoré okná proste jej ľudia vynechali alebo už z diaľky ich hyzdili fľaky a šmuhy. S firmou A SERVIS LIPKA sa vám nič také proste nestane. To vám môžme radi potvrdiť!

samotná komunikácia býva veľmi príjemná. Operátorka nám vždy vyjde v ústrety a firma robí všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Nájsť v dnešnej dobe niekoho, kto odvedie prácu tak, ako sľúbi, nie je samozrejmé.

Pravda, aj keď je o čosi drahšia ako iné firmy, určite sa jej služby vyplatia. S nimi jednoducho viete, že práca bude špičková a nič neostane urobené len spolovice. Aj preto chceme firmu A SERVIS odporučiť, lebo kvalita vždy bola a ostáva vzácnym tovarom.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.