v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná nám čistia profíci. Lepšie vyzerajú a my sa nenarobíme

Okná nám čistia profíci. Lepšie vyzerajú a my sa nenarobíme 15 jún

Naša reštaurácia sa nachádza na netradičnom mieste, a to vo výškovej budove, úplne na poslednom poschodí. Má to skvelú výhodu, že hostia majú grátis exkluzívny výhľad na mesto, ale prináša to aj veľa starostí. Napríklad s umývaním strešných okien, ktorých je tu viac ako dosť, keďže kus strechy je samé sklo.

Čistenie presklených priečelí v obchodných centrách

Pokojne by sa tak dalo povedať, že našich hostí od oblohy delia len strešné okná. Ako poézia fajn, no s ich čistením je to už horšie. Naše upratovačky takou neľahkou, a vlastne riskantnou úlohou poveriť nemôžeme. Jednak by ju nezvládli fyzicky, ale ani z hľadiska technológie. Raz darmo, umývanie okien vo výške, to nie je žiadny špás.

Preto si každý rok pozývame profesionálnu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s ktorou máme len tie najlepšie skúsenosti. V prvom rade musíme vyzdvihnúť jej spoľahlivosť. Tím pracovníkov k nám dorazí vždy načas a málokedy bez úsmevu. Všetky naše predstavy a požiadavky splnia do bodky, či je piatok alebo sa blíži sviatok.

So strešnými oknami si poradia s prehľadom, keďže práca vo výškach im nie je v žiadnom smere cudzia. Na umývanie a čistenie okien používajú špeciálne technológie a niekoľko vlastných, rokmi osvedčených trikov. Najprv všetky okná – vrátane rámov – dokonale umyjú, ako zvnútra, tak aj zvonku.

Pracujú pritom rýchlo a dôkladne, a ešte sa nestalo, aby vynechali nejaké miestečko. Použijú pritom čistý rozmývák, teda vlastnoručne pripravený roztok. Následne okná dôkladne zotrú pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou. Takáto stierka totiž ochráni sklo okien od možného poškriabania a poškodenia.

Umývanie okien Hlohovec

Keď okná uschnú, vezmú si čistú bavlnenú tkaninu, ktorú začnú kúsok po kúsku leštiť sklenené plochy. Nepoužívajú žiadne leštiace prostriedky, pretože nie sú vhodné. Po krátkom čase totiž zanechávajú na skle nepekné šmuhy, čím pokazia celkový dojem z dokonale umytých okien. Leštenie na sucho býva síce fyzicky náročnejšie, ale výsledok je podľa pracovníkov A SERVIS-u neprekonateľný.

Zakaždým, keď ich vidím pri práci, mám radosť, že aj u nás existuje firma, ktorá má tak dobre vyškolených a skúsených pracovníkov. Málokedy sa stretnete so službou, ktorej vlastne nemáte čo vytknúť. Firma A SERVIS vás výsledkami svojej práce jednoznačne presvedčí, že lepších pracovníkov na umývanie okien by ste zrejme hľadali.

Je očividné, že sa vo svojom fachu pohybujú už dlhé roky a majú bohatú prax. Rozhodne nejde o žiadnych brigádnikov, ktorí si s prácou nevedia rady. A SERVIS LIPKA tak môžeme s dôverou odporučiť, pretože naše okná zatiaľ nikto lepšie neumyl. Pravda, sú strochu drahší ako iné firmy, ktoré sa v tomto obore pohybujú. Osobne som však presvedčený, že ich konkurencia ani zďaleka nedosahuje takú kvalitu a výsledky. Raz darmo, aj tu platí, že perfektný výsledok je aj vecou náležitej investície. A v tomto prípade sa to naozaj vyplatí.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.