v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Naše výklady sú vďaka profi upratovacej firme zase čertovsky čisté

Naše výklady sú vďaka profi upratovacej firme zase čertovsky čisté 15 jún

Nedávno sme zariaďovali úplne novú pobočku zverimexu a potrebovali sme pred otvorením celý obchod dokonale upratať, aby bol pripravený pre nových zákazníkov. Keďže predajňa má veľké výklady a tie boli špinavé od farby a sadry, museli sme si na vyčistenie okien osloviť upratovaciu firmu. Hľadali sme tú najlepšiu, a nehľadeli sme pri tom na cenu, ale na kvalitu služieb. Výklady sme chceli mať ako nové.

Umývanie výkladov v Bratislave, Trnave, Košiciach, Prešove

Vybrali sme si napokon firmu A SERVIS LIPKA, a to najmä vďaka početným recenziám Okrem nich bolo aj skvelé meno, ktoré si firma vybudovala aj v zahraničí. To, čo dokázala, ej vskutku pozoruhodné. Nielenže si hravo poradila s farbami, sadrou a zvyškami od izolepy, ktoré pokrývali sklá výkladu, ale na celú plochu aplikovali veľmi účinu impregnáciu. Ale poďme radšej pekne po poriadku.

Keď sme do firmy zavolali, prekvapila nás príjemná, rýchla a ústretová komunikácia. Takže už o tri dni bol tím pracovníkov u nás. Boli presní a všetko vybavenie a prostriedky mali so sebou v aute. Najskôr dokonale umyli výklady, vrátane všetkých rámov. Pracovali rýchlo a dôkladne, a nevynechali jediné miestečko.

Potom použili čistý rozmývák a precítne plochy utreli pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka s gumenou lištou chráni sklo od možného poškriabania a poškodenia. Keď výklady uschli, začali pracovať s čistou bavlnenoz textíliou. Postupn, kúsok po kúsku tak leštili všetky sklenené plochy. Nepoužívajú teda žiadne leštiace prostriedky, pretože nie sú vhodné. Zanechávajú na sklách nepekné šmuhy, čím pokazia dojem z umytých okien.

Čistenie presklených priečelí v obchodných centrách

Leštenie na sucho je síce fyzicky náročnejšie, ale podľa slov pracovníkov A SERVIS-u sa špičkový lesk nedá inaj dosiahnuť. Keď prácu dokončili, tak na klady naniesli špeciálnu ochrannú impregnáciu. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadné mierou zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia má ochranný účinok proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nanovrstve tak dochádza k postupnému zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi mikroguľôčok a ich odvaľovaniu z povrchu okna, buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Výklady ošetrené touto účinnou formou impregnácie teda majú samočistiacu schopnosť.

A v našom zverimexe dnes s radosťou priznávame, že naše klady sú stále perfektne čisté a ich údržba nás stojí oveľa menej času a námahy. toľko času. Spoločnosť A SERVIS LIPKA je tak pre nás vo svojom obore nesporným a spoľahlivým profíkom. Ak teda budeme niekedy potrebovať kvalitne umyť a ošetriť klady, vieme na koho sa určite obrátime.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.