v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nájsť schopných nebýva jednoduché, ale ide to! Zverte okná profíkom

Nájsť schopných nebýva jednoduché, ale ide to! Zverte okná profíkom 15 jún

Naša firma sídli kúsok od mestskej priehrady, a preto sme pokladali za veľkú príležitosť rozšíriť svoju pôsobnosť aj do oblasti cestovného ruchu. Rozhodli sme sa teda zriadiť an brehoch vodnej plochy moderné ubytovanie pre návštevníkov tejto lokality.

Čistenie preskleného priečelia výkladcov

Vďaka ideálnej polohe majú tak naši hostia nádherný výhľad na vodu, ako aj skvelú pešiu dostupnosť. Už od začiatku nášho projektu sme si povedali, že niektoré upratovacie práce necháme zabezpečovať radšej externe. V našom prípade preverenou profesionálnou spoločnosťou A SERVIS LIPKA, ktorá nás doteraz nesklamala.

Okrem čistenia kobercov a strojového čistenia podláh u nás firma vykonáva umývanie okien a všetkých presklených plôch. Ošetrovanie okien touto spoločnosťou bolo a je perfektné, a radi túto službu doporučujeme. Skvelé tiež je, že túto službu zabezpečujú celoročne, aj keď umývanie okien počas zimy nie je práve bežnou činnosťou. Aj tejto možnosti sme sa chytili.

Nielenže firma odvádza vynikajúcu prácu, ale je presne taká, či dokonca ešte lepšia, ako očakávate. Navyše sú veľmi milí, dochvíľni a môžete sa vždy spoľahnúť, že to, čo sľúbia, aj dodržia. Alebo sa prinajhoršomdy nejako rozumne dohodnete k spokojnosti všetkých. Dôležité je, že majú veľmi zaujímavú technológiu umývanie okien a presklených povrchov.

Umývanie okien v Bratislave

Vykonávajú dokonca aj odborné čistiace práce vo výškach, teda najmä pokiaľ ide o umývanie okien. Koniec-koncov o tom všetkom sa dozviete na ich web stránkach, ktoré sú prehľadné a nájdete tam všetko, čo potrebujete vedieť. A keď vám predsa len bude niečo chýbať, zodvihnete jednoducho telefón a oni vám ochotne zodpovedajú všetky vaše otázky.

Ak teda hľadáte schopných a skúsených pracovníkov pre tieto činnosti alebo iné upratovacie práce, niet nad čím premýšľať. K tejto firme sme sa dostali vďaka našim zákazníkom, ktorí služby spoločnosti A SERVIS LIPKA využívajú už oveľa dlhšie ako my. Možno teda povedať, že ide o rokmi preverené znalosti a skúsenosti.

Ako podnikateľ dobre viem, že ponúk tohto druhu možno nájsť na internete a v iných médiách viac ako dosť, napokon, platí to pre takmer všetky oblasti podnikania. Pre potencionálneho zákazníka potom býva zložité, aby sa v takejto ponuke zorientoval. Ako zistiť, že zvolená firma je kvalitná a dodrží všetko na čom sa dohodnú? Najlepšie teda vždy je, bolo a bude, ak sú dobré firmy a skúsení pracovníci niekým doporučení. Preto pokladám za dôležité dodať, že pracovití a schopní ľudia ešte nevymreli!

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.