v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté okná neriešte! Oslovte profesionálov a hneď sa vám rozjasní

Čisté okná neriešte! Oslovte profesionálov a hneď sa vám rozjasní 15 jún

Vždy som si želala pracovať s deťmi, ktoré majú vady reči. Práca sa tak stala aj mojím koníčkom, a to ešte pred tým, než som ju vlastne začala robiť. Teraz mám v jednom meste logopedické centrum, kam denne chodí niekoľko detí s rodičmi. Aby sa u mňa deti dobre cítili a boli uvoľnené, snažím sa vytvárať pekné a príjemné prostredie.

Umývanie okien Trenčín

K tomu mi dopomáha nielen pekne vybavená ordinácia, kde s deťmi pracujem, ale aj pravidlo udržiavania čistoty. V logopedickom centre mám pomene veľa okien a čas od času si ich umyjem. Mám ich rada pekne čisté, aby sa deti mohli nerušene pozerať do záhrady. V posledných mesiacoch som ale mala veľa práce a na upratovanie mi čas neostal.

Preto som sa rozhodla, že zainvestujem a objednám si firmu, ktorá sa o moje okná postará. Na webe som natrafila na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá ma zaujala veľkým počtom spokojných zákazníkov a ich recenziami. Do firmy som teda obratom zavolala a objednala si tím ich odborných pracovníkov. Presne v dohodnutý čas ku mne prišli a dali sa do práce.

Okná najprv poriadne umyli rozmyvákom, teda čistiacim roztokom, vrátane všetkých rámov a parapetov. Pracovali pritom rýchlo a dôkladne, takže nevynechali ani jedno miestečko. Následne okná veľmi dôkladne utreli pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou. Tá okná chráni okná pre možným poškriabaním a poškodením. Keď všetky uschli, vzali si bavlnenú tkaninu a s ňou začali okná – kúsok po kúsku precízne leštiť.

Čistenie presklených priečelí, výkladov, log, mreží, zrkadiel v obchodných centrách

Nepoužívajú teda žiadne leštiace prostriedky, pretože – podľa ich slov – nie sú vhodné. po krátkom čase sa na skle objavujú nepekné šmuhy, čo dokonale pokazí celkový dojem z pracne umytých okien. Leštenie na sucho je síce fyzicky o dosť náročnejšie, ale výsledok je podľa pracovníkov A SERVIS-u perfektný. Touto originálnou metódou, dosiahnu vždy skvelý lesk a čistotu. Chemický spôsob leštenia skrátka nemá nárok.

Poviem to priamo. Ani ja som moje okná neumyla tak dobre a kvalitne. A trúfam si povedať, že som skutočne starostlivá a náročná. Počas svojej práce mi pracovníci A SERVIS-u radi vysvetlili ich postupy a kroky, čo som oceňovala. Pritom nebolo ťažké uhádnuť, že čistenie okien je ich denným chlebom a vo svojej práci sa naozaj vyznajú.

Vo chvíli, keď pracovníci A SERVIS-u skončili, bola som nesmierne spokojná. A keď som potom po pár týždňoch okná umývala sama, musím povedať, že mi to išlo neporovnateľne ľahšie. Nehovoriac o tom, že čisté vydržia podstatne dlhšie. Samozrejme, že to všetko len vďaka firme A SERVIS, ich pracovníkom a postupom, ktoré perfektne ovládajú. Ešte raz im teda ďakujem a ich služby odporúčam všade, kde sa dá, pretože si to skrátka zaslúžia.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.