v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak chcete mať dokonale čisté okná, zvoľte pomoc skúsených profesionálov

Ak chcete mať dokonale čisté okná, zvoľte pomoc skúsených profesionálov 15 jún

Keď sme rekonštruovali obchodné centrum, nechceli sme otvoriť dovtedy, kým nezmiznú všetky stopy po stavbároch a remeselníkoch. Najväčším problémom boli okná a výklady, ktoré sú aj pomerne vysoko. Naša upratovacia firma bohužiaľ na takúto prácu nestačila.

Umývanie okien, zimných záhrad, presklených pergol Prievidza

Preto sme sa museli porozhliadnuť po niekom, kto dokáže okná umývať aj vo výškach. Na internete sme teda hľadali profíkov, ktorí nás nijako nesklamú. Až keď sme našli firmu A SERVIS LIPKA bolo nám jasné, že s nimi nestúpime vedľa. Firma totiž mala na webe veľké množstvo pozitívnych recenzií a ohlasov, či od súkromných osôb alebo veľkých firiem.

Takže sme im zavolali a dohovorili sa milou operátorkou na všetkom čo potrebujeme, vrátane času a termínu. Bolo vážne skvelé, že nám firma vyšla v ústrety a tím jej pracovníkov sme mohli v centre privítať už len dva dni po telefonáte. Pracovníci A SERVIS-u boli dobre naladení, milí a pracovali naozaj precízne a starostlivo.

Bolo vidno, že nejde o žiadnych neskúsených brigádnikov, ale preškolených profesionálov, ktorí využívajú na umývanie okien vo výškach modernú techniku: vysokozdvižné plošiny, hydraulická ramená aj horolezecké vybavenie. Na umývanie používajú špeciálne technológiu a niekoľko vlastných trikov.

Najprv dokonale umyjú okná vrátane rámov a parapetných dosiek, samozrejme z oboch strán. Pracujú pritomchlo, ale veľmi dôkladne, takže nevynechajú jediné miestečko. Po použití rozmaváku, dôkladne zotrú etky okná pomocou stierky s kvalitnou gumou. Takáto stierka s gumenou lištou chráni sklo od možného poškriabaniu. Keď okná usch dajú sa do leštenia. Používajú len bavlnenú tkaninu, ktorú systematicky sklá okna vyleštia.

Čistenie presklených priečelí, výkladov, logá v obchodných centrách

Nepoužívajú pritom žiadne leštiace prostriedky, pretože nie sú na takúto prácu vhodné. Už po krátkom čase zanechávajú na skle nepekné šmuhy, a tým pokazia celkový dojem z dokonale umytých okien. Leštenie na sucho je síce fyzicky oveľa náročnejšie, ale konečný výsledok takéhoto postupu je – aj podľa slov samotných pracovníkov – jednoducho bezkokurenčný.

Aby naše okná, sklenené plochy a výklady vydržali čo najdlhšie čisté, naniesli na ne ešte špeciálnu nano impregnáciu, ktorá vykazuje skvelý ochranný účinok proti vode a špine. Impregnácia taktiež bráni uchyteniu plesní a vodného kameňa. Všetky okná boli po skončení príce tímu A SERVIS LIPKA nielen dokonale čisté a lesklé, ale aj dlhodobo chránené.

Po pravde, fasáda nášho obchodného centra sa po umytí všetkých okien a skiel takmer premenila, keďže sa leskne už z diaľky. Nečudo, že sme boli s vysokokvalitnou prácou profesionálnej firmy A SERVIS maximálne spokojní. Keď budeme v blízkom čase znovu niečo potrebovať, veľmi radi sa na túto spoločnosť odborníkov opäť obrátime.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.