v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonalé umytie skleneného mosta v našej nemocnici nechávame len na odborníkov

Dokonalé umytie skleneného mosta v našej nemocnici nechávame len na odborníkov 15 jún
nemocnici, kde pracujem spája sklenený most, teda akási lávka pre peších, dve budovy. Je hojne využívaný, pretože sa ide o najjednoduchšiu cestu, ako sa dostať z bodu A do bodu B, resp. od jedného lekára k druhému. Most je architektonicky zaujímavý, no jeho údržba, najmä umývanie veľkých skiel, už oveľa menej.

Umývanie okien, zimných záhrad, presklených pergol Zvolen

Už niekoľkokrát sme pozvali rôzne upratovacie firmy, ktoréubovali jeho dokonalé umytie, ale nikdy sa im nepodarilo poriadne umyť všetky jeho sklá z oboch strán. Je totiž faktom, že most je umiestnený dosť vysoko.sme sa teda zmierovali s tým, že čistota skiel ostane len želaním, keď mi jedna známa odporučila na výškové čistenie okien firmu A SERVIS LIPKA. Pozná ju vraj z vlastnej skúsenosti, keďže jej doma udržiava poriadok a umýva okná.

Najskôr som váhal, ale potom som si prešiel ich web stránky a prečítal dosť veľa ohlasov a recenz. Klienti firmu chválili a odporúčali, takže im zavolal aj ja. Už v telefóne bola komunikácia veľmi príjemná a priama. Pani operátorka nám vyšla ústrety a ponúkla termín už o dva dni. Prišiel teda tím pracovníkov, ktorí mali so sebou všetku potrebnú techniku ​​a prostriedky na umývanie okien vo výškach.

K takémuto umývaniu okien alebo výkladov využívajú horolezeckú aj speleologickú techniku, hydraulické ramená, ale aj vysokozdvižné plošiny. Rozhodne nešlo o žiadnych brigádnikov. Bolo vidno, že pracovníci dôkladne preškolení a majú dlhoročné skúsenosti. Skrátka, práca vo výškach im nerobí ani ten najmenší problém.

Čistenie presklených priečelí, fasád, stien, nákladov, log, pylónov v obchodných centrách

Ich postup umývanie okien bol vskutku jedinečný a vyvážený. Najprv perfektne umyli všetky sklenené tabule na moste, vrátane rámov. Po pravde, mnohé podobné firmy na to celkom rady zabúdajú. Potom veľmi utreli sklenené plochy pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou.

Keď okná uschli, pustili sa do leštenia. K tomu využívajú len bavlnenú tkaninu. Ide o ich vlastnú technológiu, označovanú ako tzv. trik suchého leštenia. Vysvetlili nám, že táto metóda je v praxi mimoriadne efektívna, keďže okná sú po tomo leštení krásne lesklé a bez šmúh.

Platí totiž pravidlo že ak sa okná leštia za mokra, po krátkom čase vidieť na skle ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré pokazia celkový dojem z umytého okna. Aj keď je takéto leštenie na sucho zo strany pracovníkov A SERVIS-u fyzicky podstatne náročnejšie, býva výsledok tohoto postupu jedinečný a bezkonkurenčný.

Nakoniec na sklenený most naniesli špeciálnu nano impregnáciu, ktorá bude zárukou, že okná vydržia dlhšie čisté a lesk. Impregnácia je totiž vynikajúcou ochranou proti účinkom vody a rôznych nečistôt. Rád priznávam, že so žiadnou firmou sme doteraz neboli takí spokojní, ako práve so spoločnosťou A SERVIS LIPKA. Keď teda budeme potrebovať náš sklenený most znovu kvalitne ošetriť a umyť, veľmi radi firmu oslovíme. Sú proste najlepší.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.