v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Veľa skla a okná blízko neba? Pre skúsenú firmu takmer rutina

Veľa skla a okná blízko neba? Pre skúsenú firmu takmer rutina 14 jún

Keď som od môjho otca prevzal vedenie v kancelárskom komplexe, ktorý dlhodobo prenajíma priestory pre rôzne firmy, nevedel som si ani len predstaviť, ako bude náročné udržať takú veľkú budovu v prevádzke, ale aj v čistote. Keď sa tejto práci venoval otec, povedal mi, že pribere upratovacích firiem takmer ošedivel.

Umývanie okien v Bratislave

I ja som teda pokladal za dôležité, aby upratovanie vykonávali kvalifikovaní pracovníci. Dospel som však do situácie, že v tomto smere bolo stále menej odborníkov. Mal som tak pocit, že slovenský trh zúfalo potrebuje novú krv. Kvalitných pracovníkov som hľadal dlho. A keď už som nedúfal, dozvedel som sa o firme A SERVIS LIPKA. Táto spoločnosť sa venuje upratovacím prácam, ako sa hovorí, od podlahy až po strop.

Firma realizuje umývanie podláh a kobercov kotúčovými strojmi, umývanie a leštenie okien i výkladov, odstraňovanie graffiti či plesní a iných choroboplodných zárodkov. Rozhodol som sa teda, že ju otestujem na oknách a presklených častiach celej budovy. A podľa toho sa rozhodnem, či im zverím aj iné upratovacie práce.

V mojej skúške pracovníci z A SERVIS LIPKA obstáli na výbornú, a preto som neváhal a začlenil ich aj do pravidelného čistenia podláh. Umývanie okien, ako aj iné upratovacie práce, táto spoločnosť vykonáva v bytoch, domácnostiach, rodinných domoch, obchodoch, veľkých nákupných či spoločenských centrách, zdravotníckych zariadeniach, v kanceláriách firiem alebo v komerčných priestoroch.

Umývanie okien realizuje pri všetkých typov okien, výkladov alebo presklených plôch, a to aj na ťažko prístupných miestach, resp. vo výškach. Profesionálny tím odborných pracovníkov postupuje vždy veľmi ohľaduplne a veľmi kvalitným prístupom tak zásadne eliminuje akúkoľvek možnosť poškodenia majetku klienta.

Čistenie preskleného priečelia a sklenených fasád

Samozrejmosťou tiež je, že táto firma vlastní špičkovú technológiu zameranú nielen na bežné umývanie, čistenie a leštenie okien, výkladov alebo presklených priestorov, ale aj na masívne a silne znečistené sklenené plochy, napr. po maliaroch, remeselníkoch, či po generálnych stavebných rekonštrukciách.

Aj napriek náročnosti ich práce sú cenové relácie ich služieb veľmi dostupné. Skvelou vecou, ktorú vždy obdivujem, je ich špecialita, tzv. leštenie na sucho. V tomto smere totiž nepoužívajú žiadne leštiace prostriedky, vďaka čomu dosahujú skvelé výsledky.

Ide o to, že leštenie bavlnenou tkaninou, ktoré je mimochodom dosť namáhavé, nezanecháva na skle žiadne šmuhy. Fľaky a mapy po leštení nevystúpia ani časom, čo býva pri použití leštidla celkom bežné. Rovnaký postup, ako používajú na okná, možno vidieť aj pri leštení zrkadiel. Oceňujem tiež priamosť a rýchlosť našej komunikácie, ako aj ich spoľahlivosť. Vždy urobia presne to, čo od nich očakávame. Aj preto si zaslúžia, aby sa o nich vedelo.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.