v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Tekutá sadra na oknách? Bez profi firmy by tam bola doteraz

Tekutá sadra na oknách? Bez profi firmy by tam bola doteraz 14 jún
Mám skvelého kamaráta, ktorý sa venuje sochárstvu. Nedávno mi povedal historku, o ktorú sa chcem podeliť. Ten príbeh má dokonca aj poučný koniec, ktorý by mohol byť nápomocný i nám, ostatným. Čo sa teda stalo. Môj priateľ používa pre tvorbu trojrozmerných objektov rôzne materiály a techniky. Tento príbeh sa stal v čase, keď často pracoval s hlinou a sadrou.

Čistenie skleneného priečelia, logá, výkladov v Košiciach

Sadru má totiž veľmi v obľube. Ako sám hovorí, za pár korún a s minimálnym úsilím, pokiaľ ide o sa spracovanie, narobí veľa muziky. Model vytvára zo sochárskej hliny, na ktorú potom postupne nahadzuje tenkej vrstvy sadry. Občas sa do jeho slnečného ateliéru príde pozrieť aj jeho manželka s ich potomkom.

Chlapec je síce ešte malý, ale už teraz riadny kvietok. Ten deň jeho manželka potrebovala niečo vybaviť, takže syna nechala v otcovom ateliéri. Prirodzene, že sochárska práca mala prednosť, a tak syna posadil do kúta s hračkami a sám ďalej modeloval. Syna však všetky jeho opozerané hračky čoskoro prestali baviť.

No zaujalo ho veľké vedro s pripravenou, riedkou sadrou. Jeho otec, ponorený do svojej práce, syna príliš nesledoval. keď do ateliéru vošla manželka, zistil, čo sa tam celý čas dialo. Chlapčisko sa zatiaľ nadšene čvachtalo v sadre, ktorú medzičasom stihlo rozmazať po krásnych veľkých oknách ateliéru.

Umývanie presklených plôch fasád

Najväčšiu radosť asi mala upratovačka, ktorá túto spúšť odmietal umývať. Nedalo sa teda svietiť. Musel sa pohľadať niekto, kto dá tie okná do poriadku. Priateľ skočil na internet, kde samozrejme našiel veľa firiem, ktorá sa venujú oknám. Medzi nimi si všimol najmä recenzie na spoločnosť A SERVIS LIPKA. Na jej web stránkach si potom zistil bližšie informácie o ich práci, postupe aj cene.

Ocenil, že tam mali celkom podrobne popísaný postup všetkých prác, takže si človek dokázal predstaviť, ako to bude všetko prebiehať. K jeho voľbe tiež výrazne prispeli ohlasy a komentáre spokojných zákazníkov. Tak sa rozhodol obrátiť práve na túto firmu a ešte v ten istý deň im zavolal. Dohovorili sa, že mu pošlú návrh zákazky do mailovej pošty.

Druhý deň už mal kalkuláciu u seba. Keď sme sa stretli naposledy, veľmi si pochvaľoval komunikáciu firmy aj ich prácu. Pracovníci boli ľuďia na svojom mieste a rozhodne nejde o dajakých zelenáčov. Svoju robotu odvedú kvalitne, bez zdržiavania, a v čo najkratšom čase. Bol s nimi taký spokojný, že ma svojim nadšením celkom nakazil. Takže teraz sme dvaja. A verím, že služby A SERVIS LIPKA sme nevyužili naposledy.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.