v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná umývajú pracovníci s takmer röntgenovými očami a rukami ako chirurga

Okná umývajú pracovníci s takmer röntgenovými očami a rukami ako chirurga 14 jún

Prevádzkujem súkromnú lekársku prax a za tie roky som si doladila aj svoju ambulanciu. Môj syn je architekt. Preto som ocenila, keď sa mi ponúkol, že zrealizuje rekonštrukciu nášho rodinného domu. Myslím, že sa výsledok bol viac ako dobrý.

Umývanie výkladov, čistenie sklenených priečelí, mreží, logá

Zvonku síce budova nijako neprekvapuje, ale vo vnútri je ordinácia moderná, plná skla a zrkadiel. Takto sa mi podarilo priestor nielen presvetliť, ale aj opticky rozšíriť. Ako žena však musím povedať, že všetky tieto presklené prvky majú pomerne veľkú nevýhodu. Je na nich vidieť každá nečistota, a najmä deti sa ich nesmierne rady dotýkajú. Preto som musela vyriešiť pravidelné umývanie týchto častí, aby boli krásne čisté.

Vďaka jednej mojej známej, ktorá má veľa kontaktov a vyzná sa takmer vo všetkom, čo sa kde pohne, som dostala aj tip na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, pre ktorú je táto činnosť hračkou. Navyše ju pre svojich klientov robia naozaj radi. Ich zamestnanci sú skrátka profíci, ktorí si dokážu poradiť s akýmkoľvek druhom znečistenia.

Dnes už viem, že sú vo svojej spoločnosti pravidelne školení a do rúk dostávajú najmodernejšiu techniku, ktorá im prácu maximálne uľahčuje. Zároveň sú však všetky ich technológie dostatočne šetrné. Napokon, o ich práci sa dá oveľa viac dozvedieť na ich webe.

V prípade okien býva základom perfektne umy plocha okna, vrátane parapetov a rámov. V tom im pomáhajú rozmývacie mopy a kvalitné profesionálne umývacie prípravky. Potom je potrebné celú plochu dôkladne zotrieť stierkou. Po preschnutí okien pracovníci vykonajú leštenie na sucho, teda len s čistou bavlnenou tkaninou.

Umývanie presklených fasád v Prešove

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa toto leštenie stalo súčasťou vlastnej technológie tzv. triku suchého leštenia. Ide o technologickú špecialitu tejto firmy. Jeho použitie zaručuje, že povrch okien bude perfektne čistý a bez jedinej šmuhy.

Aj preto zásadne nepoužívajú chemické leštiace prípravky. Tie totiž na okne dokážu pravý opak. Zachytávajú sa na nich nečistoty alebo niekedy na nich vystúpia aj nevzhľadné škvrny, čo sa v prípade leštenie skiel na sucho stať nemôže.

Tento spôsob práce si však vyžaduje oveľa väčšiu trpezlivosť a naozaj šikovné ruky. Konečný výsledok ale az to stojí. Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA bola v mojej ambulancii už viackrát a ja si vždy neviem vynachváliť ich pracovné nasadenie a stálu ochotu vyjsť mojim požiadavkám v ústrety.

Je totiž potrebné, aby bolo upratovanie realizované mimo ordinačné hodiny. Vzhľadom k tomu, že má ordinácie nie je práve malá, nejde o prácu na hodinu. Veľmi tiež oceňujem, že pracovníci po prvom umývaní okien a sklenených častí na ne naniesli nano impregnáciu, vďaka ktorej sa nečistoty na sklo toľko nechytajú.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.