v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná múzea umyté ako od mamičky? Profesionáli to majú v malíčku

Okná múzea umyté ako od mamičky? Profesionáli to majú v malíčku 14 jún

V našom rodinnom múzeu môžete ako návštevníci obdivovať najmä krásne vozidlá legendárnej značky Tatra. Nie je to ale len jediná atrakcia, či príležitostí, ako stráviť voľný čas u nás. Možností je tu oveľa viac. Každoročne organizujeme rôzne akcie, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Preto je pre nás zásadné udržať v múzeu a priľahlých priestoroch čo najkrajšie prostredie, a najmä čistotu.

Umývanie presklených fasád v Trnave

Napríklad veľa našich návštevníkov obdivuje, ako sa autáuž z diaľky blyštia. Prach by ste na nich hľadali len veľmi ťažko, pretože moja manželka je na také veci generál. Bohužiaľ sa nemôžeme starať o všetko, tak ako by sme si sami želali. Preto sa najmä o presklené časti nášho múzea stará najatá upratovacia firma. Udržať tie veľkésklenené plochy celoročne čisté nie je žiadna maličkosť, najmä pri detských návštevníkoch.

To, ako všetky sklá dnes vyzerajú, je zásluha upratovacej firmy A SERVIS LIPKA. Táto skúsení spoločnosť sa stará o túto našu výkladnú skriňu už niekoľko rokov. Zo začiatku sme ale veľké šťastie na spoľahlivých pracovníkov nemali. Nedoťahovali veci do konca a občas sa dokonca stalo, že zamestnanci nemenovanej firmy jednoducho neprišli.
Tak sme to jedného dňa skráka uťali a poobzerali sa po niekom inom, spoľahlivejšom a precíznejšom.Naše hľadanie bolo pomerne náročné. Ponúk podobného druhu je podľa môjho názoru – viac ako dosť, ale ako z nich vybrať tú pravú, to vám nikto neporadí.

Umývanie výkladov, čistenie sklenených priečelí, mreží, logá

Naša rodina mala ale šťastie, že nám jeden spoločný priateľ odporučilupratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Neváhali sme dlho. Vedeli sme totiž, že práve on by nám o niečom takom nehovoril, ak by ten tip nestál za to. Navyše od chvíle, keď sme s onou nemenovanou firmou skončili, uplynulo dosť času, takže bolo potrebné konať. Koniec-koncov, chceli sme aj naďalej zachovať vysokú úroveň nášho rodinného múzea.

Odvtedy už uplynulitakmer štyri roky, a s firmou A SERVIS LIPKA spolupracujeme dodnes. A veľmi sa z toho tešíme. Pravdu-povediac,na nikoho iného sa už ani obracať nechceme. No povedzte sami.Nemusíme im denne sť za chrbtom, pretože svoju prácu odvedú vždy na výbornú. Navyše, panuje medzi nami úplná zhoda, takže sa rýchlo a ľahko dohovoríme.

Jednoducho si lenzavoláme, ujasníme si termín, povieme sičo sa bude čistiť, oni námpošlú kalkuláciu, my jupotvrdíme a je to.V dohodnutý deň prídu a urobia svoju robotu. Nijako nás tonezdržuje, lebo všetko beží tak ako má.Napokom, čas je vzácny pre každého. Nemusímeich kontrolovať, ani sledovať. Proste, za svoju skvele odvedenú prácu dostanú adekvátne zaplatené. Nie sú to ale žiadni vydriduchovia, čo si už na firme A SERVIS už roky ceníme.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.