v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Trápiť sa s umývanám okien? Pre profesionálov je to rutina so skvelým výsledkom

Trápiť sa s umývanám okien? Pre profesionálov je to rutina so skvelým výsledkom 13 jún

Naša spoločnosť sa orientuje na inovácie v stavebníctve. Aj preto dbáme na kvalitné a pekne upravené pracov prostredie. Jeho súčasťou je samozrejme aj čistota kancelárií, vrátane okien. Pred časom bolo dosť problematické nájsť upratovaciu spoločnosť, ktorá by spĺňala naše požiadavky na odbornosť, spoľahlivosť, ústretovosť a dobrú komunikáciu.

Umývanie a čistenie výkladov a okien v Bratislave

Potom sme dostali tip od známeho, čo osobne považujem za vôbec najlepšiu formu reklamy. A vyplatilo sa. Veľmi oceňujeme upratovacie služby, ktoré nám poskytuje firma A SERVIS LIPKA. Aj keď naša firma sídli kúsok za Bratislavou, vzdialenosť pre nich nepredstavuje žiadny problém. Majú zákazky po celej Českej republike, a nielen to. Majú stálych a spokojných klientov v Nemecku, v Rakúsku aj na Slovensku.

V oblasti upratovania sa tak venujú rôznorodým odborným činnostiam. Pre nás realizujú pravidelné umývanie podláh, a od istého času aj spomínané umývanie okien. Na ich zamestnancov sa pritom môžete spoľahnúť v každom smere. Ešte sa nám totiž nestalo, že by meškali. Svoju prácu odvádzajúpodľa nášho amatérského názorunadpriemerne dobre.

Sú precízni, milí, zábavní a vidno na nich chuťou pracovať. Firma si zakladá na profesionalite a na zamestnancoch, ktorí majú svoju prácu radi, resp. radi sa v tomto odbore vzdelávajú. Firma sa snaží ísť vždy s dobou, a preto využíva najmodernejšiu techniku ​​a čistiace prostriedky, ktoré sú nielen efektívne, ale aj dostatočne šetrné k ošetrovaným povrchom i životnému prostrediu.

Vyčistenie priečelia a sklenených fasád

Ich technológia umývania je zaujímavá, pretože nie je príliš bežná. Ja som sa napríklad s týmto prístupom stretol vôbec po prvýkrát. Podľa ich slov je veľmi dôležité perfektne umyť celú plochu okna, vrátane jeho rámov a parapetov.

Základ úspechu tak spočíva v starostlivom umytí čistým rozmývacím roztokom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po preschnutí okna potom pracovníci vykonajú leštenie na sucho,“ teda len s pomocou čistej bavlnenej tkaniny.aka dlhoročným skúsenostiam a kladným ohlasom klientov sa vždy využíva len táto originálna technológia tzv. trik suchého leštenia.

Keďže firma kladie zásadný dôraz na kvalitu vykonávaných služieb, jej pracovníci nepoužívajú chemické leštidlá. Aj keď je leštenie „na sucho“ fyzicky náročnejšie, poskyuje stabilnú záruku, že okná zostanú čisté oveľa dlhšie. Spoločnosť má spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách neprijateľné šmuhy a ťahy po leštenie.

Pri vlastnom umývaní sklenených plôch preto nesmú na oknách ostať žiadne zvyšky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálne nebezpečenstvo, že sa na skle objavia stopy a mapy po vrstve starého leštidla. Ich technológia umývania okien je naozaj účinná a naša spoločnosť je s ich prácou vždy veľmi spokojná.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.