v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Moja osobná skúsenosť. Strojové čistenie nečistotu z dlážky vyženie

Moja osobná skúsenosť. Strojové čistenie nečistotu z dlážky vyženie 13 jún

Nedávno sme u nás doma riešili celkom nepríjemnú situáciu. Chcela som ušetriť za kaderníčku, a tak som si povedala, že si hlavu nafarbím aj sama. Robí to tak veľa mojich kamarátok, takže na tom nič nebude a určite to zvládnem i ja. Lenže sa mi nezadarilo, navyše som zababrala aj podlahu v obývačke. Skrátka som hltala seriál a farbila si pritom vlasy, no!

Čistenie dlažby, betónových a priemyselných podláh

Bolo to na porazenie, ale tie hnusné škvrny na dlážke proste ostať nemohli. Snažila sme sa to s priateľom vyčistiť, ale nešlo to. A tak sme si povedali, že sa obrátime na upratovaciu firmu. Našťastie zabral zase raz web, a tak som vybrala upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. A poviem vám, ak hľadáte profíkov na čistenie podláh, môžem vám ich jedine odporučiť.

Firma A SERVIS má s čistením podláh dlhoročné skúsenosti a je to vidieť len čo s prácou začnú. U nás urobili vážne skvelý výsledok, ako to okomentoval môj priateľ-futbalista. Škvrny od farby na vlasy úplne zmizli a podlaha vyzerala zasedherne. A nielenže celú podlahu skvele vyčistili, ale ešte na ňu naniesli ochranný vosk.

Dnes už vieme, že niečo také sa nám fakt oplatí. Ako povedali pracovníci A SERVIS-u, zakonzervovať podlahu nanesením tzv. fluatačného náteru, resp. priemyselného polyméru, je krok tým najsprávnejším smerom. Voskovanie podlahy totiž nadlho zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy.

Firma na podlahu aplikuje prevažne pololesklý vosk, ktorý sa im dlhodobo osvedčuje a majú s ním výborné skúsenosti. Vosk do podlahy votrú dvakrát, až trikrát, aby sa tak vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe pružnosť, elasticitu a protišmykový efekt. Používajú najmä kvalitné nemecké vosky PKD, teda odolné polyméry s dobrou životnosťou.

Tento moderný polymér, čiže vosk,pritom celý rad skvelých hod. Napríklad nevidno toľko stôp po bosých nohách, povrch ostáva stále bezpečný a podlaha sa oveľa ľahšie udržuje. Okrem toho vosk výrazne predĺži aj životnosť podlahy.

Voskovanie, impregnácia linolea a vinylových podláh

Navyše ju udržuje dlhšie čistú, takže ju netreba tak často umývať. Inak povedané, nečistoty sa na nej usádzajú podstatne menej. No a čo je na tom tom vôbec najlepšie. Táto investícia rozhodne rozhodne nie je krátkodobou záležitosťou. Vosk spoľahlivo funguje celé mesiace.

Ešte zopár osobných postrehov. Zamestnanci A SERVIS LIPKA -u boli u nás maximálne zdvorilí, ústretoví a ochotní. takže samí dokonalí profesionáli. S ich službami sme preto boli spokojní v každom ohľade a fakt vrchovato. Jediné, čo vás možno trochu zarazí sú trochu vyššie ceny.

Keďže však zásadne používajú len modernú, špičkovú technológiu a kvalitnú chémiu, nemôžno očakávať, že pracujú celkom zdarma, tým skôr, že výsledky bývajú vždy excelentné. A ruku na srdce. Tie ceny zase nie také hrozne vysoké, aby si takéto služby nemohol dovoliť každý, kto ich naozaj potrebuje.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.