v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Mať novú podlahu neznamená mať celkom novú. Stačí využiť strojové čistenie

Mať novú podlahu neznamená mať celkom novú. Stačí využiť strojové čistenie 13 jún

Chcela by som napísať zopár slov o firme A SERVIS LIPKA, s ktorou mám vynikajúcu skúsenosť. Potrebovali sme vyčistiť podlahy v našej galérii a obrátili sme sa práve na túto firmu. Vždy sme sa síce snažili o všetko postarať sami, ale po nejakej dobe sme usúdili, že na naše podlahy treba nasadiť niečo účinnejšie.

Renovácia podláh strojovým čistením

A pomohli nám práve v spoločnosti A SERVIS. Našli sme ich cez internet, keď sme hľadali niekoho s dobrými referenciami. A táto firma ich mala skutočne veľa, iba samé pozitívne ohlasy. Aj preto sme sa rozhodli na nich obrátiť a odvtedy ich služby využívame pravidelne. A SERVIS vykonáva strojové čistenie plus voskovanie podláh metódou kotúčového stroja. Práve toto výkonné zariadenie zaručuje ich hĺbkové vyčistenie.

Dôležité je, že firma zamestnáva len profesionálnych zamestnancov, čo má v tomto prípade dva významy. Nejde len o ich odborné schopnosti, ale aj o ich celkovom prístupe k zákazníkovi a maximálnej ochote. Napríklad nám vysvetlili, že pre strojové čistenie podláh je dôležité používať len kvalitné, ale pritom šetrné čistiace prípravky. V opačnom prípade sa nedá zaručiť špičková úroveň výsledku.

Firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa najmä zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch nasadzuje aj kyslé prípravky, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z podláh vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Vyslovene riziková potom býva pri čistení prírodných alebo kamenných podláh.

Impregnácia podláh a voskovanie linolea

Keď zamestnanci A SERVIS-u podlahu vyčistili, naniesli na jej povrch voskový náter. Vosk nanášali pomocou špeciálneho stroja. Sami nám hneď navrhli, koľko naša vyčistená plocha potrebuje ochranných terov. Mohli sme si zvoliť buď pololesklý alebo matný vosk. Podlaha bola po navoskovaní fakt nádherná. Ukázalo sa, že ak chcete mať skutočne profesionálny výsledok, treba aj s profesionálmi spolupracovať. Babské rady z internetu úplne na nič.

Po ich skvele odvedenej práci by sme chceli túto službu, ako aj firmu A SERVIS LIPKA s dôverou odporučiť. A ešte malá poznámka. Aj keď sa niektorí naokolo tvária, že ich ceny sú vyššie, my vieme svoje. Iste, suma nebola vyložene nízka, ale vzhľadom k tomu, čo firma ponúka a čo dokáže, sú ich ceny viac ako férové. Vysoká kvalita nemôže byť zadarmo. Takéto služby si skrátka môže dovoliť každý, kto to skutočne potrebuje. Ešte viac nájdete na webe.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.