v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Iba strojové čistenie vráti podlahám stratený vzhľad a kvalitu

Iba strojové čistenie vráti podlahám stratený vzhľad a kvalitu 13 jún

V našej tradičnej českej krčmičke si potrpíte nielen na kvalitu jedla a nápojov, ktoré ponúkame, ale aj na náš interiér. Takže sme sa upratovaniu a čistote vždy poctivo venovali. Aj preto nám pred časom nebolo dosť jasné, ako je možné, že podlahy vyzerajú tak, ako vyzerajú. Boli dosť špinavé a vyzerali fakt zanedbane. Tak sme si povedali, že si na to najmeme nejakú upratovaciu firmu, pretože si s tým sami neporadíme.

Ako kvalitne vyčistiť znečistenú podlahu do hĺbky

A pretože sme sa žiadnou podobnou firmou nemali skúsenosti, boli sme odkázaní na internet. Po prečítaní mnohých recenzií sme sa napokon rozhodli obrátiť na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, pretože mala tie najlepšie ohlasy a recenzie. Skrátka, ľudia si ich služby naozaj pochvaľovali. Obratom sme ich teda kontaktovali a dohodli sa na termíne.

Pracovníci firmy prišli presne a po krátkej príprave sa dali sa do práce. A treba hneď na začiatku povedať, že odoviedli vynikajúcu robotu, takže z výsledku sme boli nadšení. Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčova, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti výkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak zneutralizoval aj zvyšok chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť. Počas práce sme sa od zamestnancov A SERVIS-u dozvedeli, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy.

Hydrofóbna impregnácia betónových a priemslových podláh a voskovanie linolea

Tento stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 cm, tak s úspechom využívajú na kvalitné a bezpečné čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Na pracovníkoch firmy bolo vidieť, že sú riadne preškolenými profesionálmi, ktorí pri svojej práci používajú len kvalitné prípravky a pomôcky. Práve oni nám odporučili, aby sme naše podlahy nechali dôkladne vyčistiť aspoň raz za rok. Súhlasili sme, takže sa im ozveme znova, pretože sme boli s ich službami boli veľmi spokojní. Nemáme ani ten najmenší dôvod obracať sa na niekoho iného, ​​pretože v tejto firme má klient ruku skvelého výsledku.

Ich zamestnanci sú veľmi príjemní a ústretoví, takže nie je nič, čo by sa dalo tejto firme vytknúť. Ok, ceny ich služieb je síce o trochu vyššie, ale klient získava špičkový výsledok a dlhodobú kvalitu. Treba brať pritom do úvahy aj ich využívané moderné vybavenie, technológiu a chémiu, takže ceny musia odrážať aj tieto aspekty ich služieb.

Navyše, ich dlhoročné skúsenosti a vysoká odbornosť sú na nezaplatenie. Na a okrem toho, firma A SERVIS LIPKA už roky úspešne pôsobí nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo vypovedá o ich kvalitách a schopnostiach viac, ako čokoľvek iné.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.