v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistá, bezpečná a chránená podlaha? Odpoveďou je strojové čistenie

Čistá, bezpečná a chránená podlaha? Odpoveďou je strojové čistenie 13 jún

Pracujem v pekárni a v poslednej dobe som mal pocit, že naše podlahy nie sú práve v najlepšom stave. A tak sme si s kolegami povedali, že sa do toho poriadne pustíme. Takže sme nakúpili špeciálne a odporúčané čistiace prostriedky a vrhli sa do roboty. Ak budem drsný, stačí poznamenať, že naša snaha bola na nič.

Údržba podláh strojným čistením

Podlaha sa tvárila, že sa tváriť nebude a bola takmer rovnaká ako pred čistením. Aj preto sme sa zhodli, že bude asi najlepšie, keď si najmeme nejakú upratovaciu firmu. Lenže so žiadnou sme nemali skúsenosti, čo bol trochu problém. Pýtali sme sa síce známych, priateľov aj v rodine, ale veľa sme nevydumali. Nakoniec sme stavili na internet.

Takže sme prechádzali všetky možné diskusie a recenzie, aby sme spolu vybrali tú najlepšiu možnosť. No hľadanie sa nakoniec vyplatilo. Našli smeupratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Mala skutočne vynikajúce referencie, takže padli slová o tom, že sme na dobrej adrese. Dnes, keď sa nás ktokoľvek spýta, či nepoznáme nejakú dobrú a spoľahlivú upratovaciu firmu, odporúčame A SERVIS LIPKA.

Naše podlahy vyčistili kladne a všetky škvrny a fľaky zmizli ako na povel. To je ten hlavný dôvod, prečo práve táto firma. Asi netreba mudrovať o tom, že upratovacích spoločnosti je okolo nás ako húb po daždi. Nájsť medzi nimi tú, ktorá ponúka vysokú kvalitu za slušné peniaze je oveľa horšie. Najmä, ak hľadáte firmu, ktorá je po všetkých stránkach spoľahlivá, v práci poctivá, náročná a ústretová.

Ochrana voskovaním linolea a imprenáciou betónových podláh a dlažby

etci zamestnanci tejto firmy sú milí a príjemní, takže sa s nimi človek krásne dohodne. Skvelé tiež je, že spoločnosť ponúka celý rad upratovacích služieb, ku ktorým patrí aj čistenie kobercov, umývanie okien, odstraňovanie graffiti a plesní. Osobne som bola s nimi taká spokojná, že som ich už oslovila ja so zákazkami v mojej vlastnej domácnosti. S manželom totiž v poslednom čase veľmi nestíhane, takže sme takúto pomoc radi privítali.

Navyše, táto skúsená firma ponúka svoje odborné služby nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku. Ako teda vidno, spokojných zákazníkov má čoraz viac, a to hovorí samo za seba.

Takže, ak hľadáte niekoho na kvalitné čistenie podláh, bude pre vás spoločnosť A SERVIS LIPKA tou najlepšou alternatívou. Sme totiž presvedčení, že s nim budete spokojní práve tak, ako sme dnes aj my. Je síce pravdou, že sú trochu drahší, ale rozhodne je to rozumná investícia, ktorá sa po každej stránke vyplatí.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.