v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Vráťte podlahe iskru a vzhľad. Strojové čistenie to dokáže!

Vráťte podlahe iskru a vzhľad. Strojové čistenie to dokáže! 12 jún

Pracujem v lekárni ako vedúci pobočky, takže mám na starosti i jej prevádzku predajne a tak. K tomu napokon patria aj povinnosti okolo upratovania. No a podlahy sa mi v poslednej dobe zdali dosť špinavé. Tak som si povedal, že ich zase necháme kvalitne vyčistiť. Samozrejme, že sa o ne pravidelne staráme, ale to zjavne nestačilo.

Ako ochránit podlahu pred hlbším znečistením

Bavili sme sa o tom s kolegyňou a tá mi potvrdila, že raz za čas každá podlaha potrebuje hĺbkové čistenie. Tak sme sa zhodli na tom, že podlahy necháme vyčistiť nejakou profesionálnou upratovacou firmou. V amatérskych podmienkach sa hĺbkové čistenie skrátka zabezpečiť nedá. Na druhej strane sme ale s profi firmou podobné skúsenosti nemali.

Takže nám nezostávalo nič iné, ako skúsiť šťastie na webe a hľadať rady od ľudí, ktorí už niekoho takého vyskúšali. Po prečítaní mnohých ohlasov a recenzií sme sa napokon rozhodli osloviť upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, pretože mala naozaj tie najlepšie referencie. Našli ste len samé plusy a ľudia o nich písali vážne pekne. A tak sme bez zbytočného rozmýšľania firmu kontaktovali a dohodli sa na termíne čistenia.

Pracovníci firmy k nám dorazili načas a s úsmevom sa pustili do práce. Musím uznať, že podlahy po ich čistení úplne ožili a boli ako nové. Podlahy najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie.

Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť.

Strojné čistenie priemyselných podlah

Dozvedeli sme sa od nich, že kotúčový stroj, určený na strojové čistenie podláh, je dnes jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj shou 50 kg a priamym prítlakom na čistiaci kotúč s priemerom 45 cm, využívajú na hľbkové čistenie podláh ako sú dlažby, linoleá, marmoleá, plávajúce podlahy, betónové, liate alebo aj kameninové podlahy.

Na zamestnacoch A SERVIS-u bolo ihneď vidieť, že riadne preškolenými profesionálmi, ktorí svojej práci dokonale rozumejú a používajú vždy kvalitné prípravky a pomôcky. S ich prácou sme boli veľmi spokojní. Ok, ich cena je kúsok vyššia ako u iných, podobných firiem, ale po každej stránke ide o špičkovú robotu, ktorá sa len tak nevidí. Rozhodne sa preto do ich odborných služieb vyplatí investovať.

Aj preto naše podlahy vydržali čisté naozaj dlho a ešte aj dnes vyzerajú výborne. Napríklad vďaka kvalitnému navoskovaniu ich povrch aj menej kĺže a podstane lepšie sa udržuje. Takže ak hľadáte kvalitné čistenie podláh, tu ste na správnej adrese. Koniec-koncov, firma A SERVIS svoje služby dnes realizuje po celej Českej republike, ale tiež na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo hovorí samé za seba.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.