v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Vedeli ste, že hĺbkové čistenie výrazne predĺži životnosť podlahy?

Vedeli ste, že hĺbkové čistenie výrazne predĺži životnosť podlahy? 12 jún

Som vedúcou predajne s matracmi a posteľnou bielizňou. V poslednej dobe sa mi zdalo, že podlahy už nie je práve v najlepšom stave. Je pravdou, že si ani nepamätám, kedy sa podlahy u nás naposledy nejako dôkladnejšie čistili. Povedala som si, že na ich vyčistenie niekoho nájdem. So žiadnou firmou som však nemala osobné skúsenosti. Takže som si sadla k počítaču a hľadala niekoho, kto by mal dobré referencie.

Voskovanie a strojové čistenie linolea a podláh

Prečítala som teda pomerne dosť web diskusií a rôznych hodnotení. Nakoniec som vybrala upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Mala totiž najviac pozitívnych referencií a všetci písali, že odvádza skvelú prácu. Kontaktovala som teda A SERVIS a opísala im môj problém. Veľmi rýchlo sme sa dohovorili na termíne aj kalkulácii.

Dnes tak môžem s radosťou povedať, že firma má veľmi spoľahlivých a profesionálne zdatných zamestnancov. Prišli v dohodnoutom termíne, takmer na minútu presne. K nášmu zariadeniu, ktorý je súčasťou predajne sa chovali s rešpektom a ohľaduplne. A pokiaľ ide o ich odbornosť, tú ste mohli vidieť v každom pohybe a každom kroku.

Naše podlahy precízne vydrhli a vykartáčovali. Vysvetlili mi, že pre strojové čistenie podláh býva veľmi dôležité používať len kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Firma A SERVIS tak pri hĺbkovom čistení pracuje najmä so zásaditou chémiou. V niektorých prípadoch používa aj kyslú chémiu. Ide o čistenie podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách.

Hydrofóbna impregnácia betónových podláh

Kyslá chémia je totiž značne agresívna. Popritom však z povrchu dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre čistenie iných materiálov ju tak nemožno použiť. No a čistenie prírodných alebo kamenných podláh kyslou chémiou sa vyslovene neodporúča.

Keď naše podlahy dôkladne vyčistili, naniesli na povrch voskový náter. Vosk nanášali pomocou špeciálneho stroja. Navrhli nám, koľko vrstiev vosku by naše podlahy potrebovali, pričom odporučili pololesklý alebo matný vosk. Okrem toho ma ubezpečili, že podlaha nebude klzká, čo je pre bezpečný pohyb zákazníkov veľmi dôležité.

Touto cestou by som chcela odborné služby firmy A SERVIS LIPKA s dôverou odporučiť, pretože sme s nimi mali vynikajúcu skúsenosť. Naplnili našed očakávania vo všetkých smeroch, takže som bola spokojná nielen ja, ale aj všetci moji kolegovia.

Ak teda hľadáte niekoho, kto by vám kvalitne a spoľahlivo vyčistil všetky podlahy, oslovte A SERVIS LIPKA. Naviac, táto firma realizuje aj celý rad ďalších služieb, takže u nich budete vždy v dobrých rukách. Koniec-koncov, ako stovky iných zákazníkov v Česku, na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku. Skrátka a dobre – odporúčame všetkými desiatimi!

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.