v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonale čisté okná k dobrému divadlu skrátka patria. Čistenie a umývanie okien a výloh Bratislava. Práce vo výškách

Dokonale čisté okná k dobrému divadlu skrátka patria. Čistenie a umývanie okien a výloh Bratislava. Práce vo výškách 9 feb

S manželom sme duchu divadla doslova prepadli, a to už na škole. Dokonca nás tento svet slov a obrazom spojil aj vzťahovo, takže dnes máme na seba obaja „papiere.“ A veľmi podobná bola aj naša profesná dráha, keďže od vône divadla sa ani jeden z nás nikdy príliš nevzdialil, čo platí už viac ako dlho.

Zhruba…

umývanie okien cena za m2Zhruba pred rokom sa nám však do cesty postavila nová, celkom nečakaná výzva. Objavila sa vytúžená možnosť vlastniť, riadiť a tvoriť svoje divadlo, a to vo vlastnej budove, podľa vlastných snov a predstáv. Iste, sprvu sme spanikárili, keďže takýto krok býva skôr cestou do tmy ako pod rozsvietené rampy javiska. Nielenže ide o fúru peňazí, ale treba zvládnuť aj more zákonov, ekonomické a daňové procesy, modelovať nároky na personál, priestory, a čo ja viem, čo ešte. Lenže srdcu človek takmer nikdy nerozkáže a keďže aj u manžela bilo rovnakou frekvenciou. Skočili sme do nového sveta po hlave a bez záchranného kolesa.

 

Našťastie,…

Našťastie, ak máte okolo seba dobrých priateľov, kamarátov a spriaznené duše, veľa vecí sa podarí zvládnuť aj bez príliš tvrdých úderov, šokov a budúcich jaziev. A tak sme začali budovať  divadlo – vlastne od začiatku. cena umývanie okienKoniec-koncov, tá budova bývalého kina potrebovala nielen stavebné, ale najmä koncepčné zmeny. Mnoho vecí sa nám podarilo presne podľa predstáv, no niektoré si vyžadovali väčšiu. Či menšiu mieru improvizácie alebo sa ich bolo treba celkom vzdať. Samozrejme, že foyer, či skôr vstupná časť do budovy ostala zachovaná, aj keď išlo – takpovediac – o skleník, ktorý si vyžadoval mnoho zmien.

Po niekoľkých…

Po niekoľkých tvrdých mesiacoch sme napokon finišovali a s nadšením vyzerali deň prvého predstavenia. Po pravde, neostalo toho už na dokončenie veľa, takže radosť prevažovala nad stresom, aj keď jedna „drobnosť“ ostávala nevyriešená. Kto a ako umyje všetky tie sklenené plochy a okná vo foyer? cenník umývanie okienNielenže ich bolo priveľa a boli riadne špinavé, ale ani prístup k nim nebol práve ideálny. Obaja sme preto zapojili naše kontakty a hľadali rozumné, rýchle, a najmä profesionálne riešenie. Napokon sa pošťastilo manželovi. Cez dobrého priateľa dostal číslo na upratovaciu a čistiaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá je vraj viac ako kompetentná, aby sa tejto náročnej práce u nás zhostila. On sám má vraj s nimi len tie najlepšie skúsenosti. Lebo okrem okien mu už niekoľko ráz a krásne vyčistili koberce aj podlahy na chalupe.

Keďže…

Keďže vyznávam pravidlo „dôveruj, ale preveruj,“ sadla som si za počítač a po dlhom, únavnom dni ešte relaxovala pri browsovaní na tému – čistenie a leštenie okien, resp. kto, ako, za koľko a v akej kvalite. Na moje milé prekvapenie, informácia od manželovho priateľa sa do bodky naplnila, ba hádam ešte viac. Spoločnosť A SERVIS LIPKA má za sebou – okrem iného – pozoruhodný príbeh. Nakoniec, vyše dvadsať rokov profi služieb, ktoré takmer všade korunuje úspech, vypovedá o mnohom. A tak som s dozvedela, že jej práca si našla spokojných klientov nielen v Českej republike. Ale aj na výškové práceSlovensku, v Rakúsku a Nemecku. 

Prirodzene,…

Prirodzene, že úspechy ku nám nechodia len tak. Zdrojom pre A SERVIS LIPKA je okrem tvrdej a cieľavedomej roboty aj stále a pozorné sledovanie moderných, progresívnych trendov. Zmien a vylepšení v oblasti čistiacich a upratovacích služieb. Aj vďaka nim získava zákazník A SERVIS-u vyššiu kvalitu s ďalšou pridanou hodnotou. Klient má k dispozícii bohatú ponuku špičkových činností výškové umývanie okienspojených s oblasťou upratovania a čistenia. A tak tu okrem čistenia okien môže nájsť aj ošetrovanie a udržbu kobercov, podláh, prevenciu a likvidáciu graffiti. Odborné odstraňovanie plesní a mnoho iných prác.

Prirodzene,…

Prirodzene, že všetci zamestnanci spoločnosti A SERVIS LIPKA sú vyškolenými špecialistami, ktorí majú za sebou neoceniteľné a dlhé roky úspešnej praxe. Spolu so svojim výkonným, spoľahlivým strojovým parkom a progresívnymi čistiacimi prostriedkami sú potom ponúkané služby presne podľa predstáv klienta.  Firma preto prináša originálny systém umývania okien a výkladov. Spojený s precíznym čistením, jedinečným leštením a špeciálnou ochranou. Jej pracovníci zvládajú náročnú údržbu okien a sklenených plôch v rôznych typoch kancelárskych budov. Priemyselných objektov, či atypických stavbách. Merítkom vždy bola a ostáva vysoká profesionalita spojená s trvalým cieľom, ktorým je maximálna spokojnosť klienta.

Skúsení…

Skúsení odborníci spoločnosti pri každej objednávke postupujú mimoriadne ohľaduplne aj k zverenému okoliu, ktoré tvorí ako vyleštiť oknábezprostredný priestor ich práce. S majetkom každého zákazníka preto zachádzajú nanajvýš opatrne a starostlivo, čo v konečnom dôsledku tvorí aj stabilnú súčasť kultúry celej spoločnosti. V proces umývania a leštenia okien. Výkladov a presklených priestorov využíva A SERVIS technológiu, ktorá má trvale vysoký potenciál kvality. Takže sa dá bez väčších komplikácií aplikovať aj pri veľmi znečistených sklenených plochách. Táto jednoznačná a dôležitá skutočnosť preto na trhu reprezentuje mimoriadnu konkurenčnú výhodu.

Na margo…

ako vyleštiť okná bez šmúhNa margo povedaného treba doplniť jednu zásadnú informáciu. V konečnom dôsledku ide o myšlienku, ktorá je dôležitá predovšetkým pre koncovú kvalitu práce, a tým pre spokojnosť klienta. V porovnaní s inými, podobnými upratovacími spoločnosťami, firma A SERVIS LIPKA neumýva a nečistí na oknách iba sklenenú plochu, ale okno ako celok. Okná zákazníkov sú teda čistené a ošetrované komplexne a to v každom, aj tom poslednom detaile. Pri umývaní sa ošetruje každé okno ako jednoliata konštrukcia. Takto odvedená práca preto smeruje k úspechu, ktorý zákazník od firmy logicky očakáva. Podstatou tejto finálnej radosti je perfektné umytie okna, jeho rámov, parapetných dosiek a všetkých skrytých zákutí.

 

A ako funguje…

A ako funguje profesionálne čistenie okien vo firme A SERVIS LIPKA? Pre lepšiu názornosť nám hádam pomôže príklad spojený práve s prostredím, ktoré čistým, žiarivým a lesklým oknám nijako zvlášť nepraje. Ide o rekonštrukčné alebo stavebné práce. Okná, ktoré sa ocitli v „krížovej ako na umývanie okienpaľbe“ murárov, remeselníkov a všetkých tých použitých materiálov fungujúcich na stavbách, bývajú dramaticky poznačené zvyškami malty, stierky, silikónu alebo farieb. Takže laické oko sa musí pri pohľade na ne doslova zhroziť.

Samotné…

Samotné čistenie sa tak musí začať procesom precízneho, mechanického odstránenia týchto nečistôt, takže k slovu sa dostáva v prvom rade profi škrabka. Takáto práca si od pracovníkov firmy žiada najmä skúsenosť, opatrnosť a rozvahu. Pozor treba dávať nielen na vlastné prsty, samotné sklo, rám okna, ale aj na najbližší priestor okolo samotného okna, ktorý sa môže až príliš ľahko poškriabať. Škrabkou sú okná – na každom centimetri – zbavené zvyškov po spomínaných stavebných materiáloch. čím umyť oknáOkná sa týmto krokom pripravia na umývanie roztokom vody a špeciálnej čistiacej chémie. Roztok si firma pod vlastnou strechou označuje ako rozmyvák. Tento účinný chemický prípravok kvalitne vyčistí každý kút, no zároveň je aj veľmi šetrný, takže sklo, ani rám nijako nepoškodzuje.

Vďaka…

Vďaka efektívnej pomoci skvelého rozmyváku sú okná zbavené prachu, nečistôt a mastnoty, čo je pre úspešný výsledok práce zásadné. Pracovníci A SERVIS sú počas svojej práce zvyknutí na precíznosť, presnosť a systematickosť. Takže bokom ich odborného a poctivého záujmu neostane ani ten posledný milimeter zákazníkovho okna. Tento fungujúci a spoľahlivý technologický postup – okrem iného – reprezentuje aj trvalú súčasť know-how spoločnosti Okná Bratislava, umývanie. Po viac ako dvoch desaťročiach profesionálnej praxe doma, aj v zahraničí. prípravky na umývanie okienJe preto pochopiteľné, že aj v tomto overenom pracovnom postupe sú „zakódované“ zásadné prvky vysokej kvality odovzdávnej práce a dobrého mena celej firmy.

A tak…

A tak po fáze precízneho, technologicky presného umytia okien nastupuje činnosť zviazaná s funkciou flexibilnej gumovej stierky. Pre jedinečnú čistiacu metódu spoločnosti A SERVIS LIPKA. Predstavuje táto, takmer banálna práca, mimoriadne dôležitý prvok. S pomocou dobrej stierky sa totiž spája ďalší zásadný krok, ktorým je originálne leštenie okna. Iba na osvetlenie. Každá leštiaca chemická látka vytvára na umytom skle okna dobre známe, a vždy nevítané mapy a šmuhy. ako odstrániť polepy z okienAj preto by po umytí skiel nemali na ich ploche ostať ani tie najmenšie zbytky starého leštidla. V opačnom prípade existuje riziko, že dostatočne neodstránené zbytky leštidla sa na sklenenej ploche objavia.

Práve…

Práve tu treba hľadať dôvody prečo spoločnosť A SERVIS LIPKA z príncípu nepoužíva akékoľvek chemické leštidlá. Vždy vsádza len na preverenú techniku tzv. suchého leštenia. Jednoduchou, ale funkčnou podstatou tohoto postupu je – stále moderná – ľudská sila, dostatok pracovnej precíznosti a čistá bavlnená textília. Ostatné býva už vecou skúsenosti a poctivosti pri každom jednom pohybe. Základ metódy suchého leštenia spočíva v použití kusa čistej bavlnenej látky a ľudskej energie.  Okná sú týmto spôsobom leštené tak dlho, kým nie sú – aj pre odborníka – dokonale čisté. Je pravdou, že fyzicky ide o pomerne namáhavý spôsob práce. Keďže leštiaca chémia tento prvok odstraňuje, no záverečný pohľad na čisté, žiarivé okno je bezkonkurenčný.

Takto…

Takto ošetrené a vyleštené okná vydržia čisté oveľa dlhšie, pričom nečistoty z atmosféry, smogový spad a pod., sa na skle neusadia tak ľahko, akokeby boli okná vyleštené len „skvelou“ chémiou. Treba tiež poznamenať, že chemické leštidlo vytvára na skle mikroskopický povlak, ktorý sa začne po čase správať ako jemne lepivá plocha. A na oknách sa odrazu zachytáva viac prachu a špiny.umývanie zimných záhrad Overený a fungujúci trik suchého leštenia preto vytvára garanciu mimoriadnej odolnosti vyleštených sklenených plôch. Firma A SERVIS LIPKA má však pre svojich zákazníkov v rukáve ešte jedno, veľmi príjemné a technologicky pokrokové riešenie. Ktoré konečnú kvalitu vyleštených okien len znásobuje.

Týmto…

Týmto skvelým bonusom je jedinečný proces tzv. hydrofóbnej impregnácie. Podstatou je  skutočnosť, že odborným nanesením špeciálnej nano impregnácie sa umyté okná dostanú na celkom nový, kvalitatívne vyšší level. Postup? Po prvej aplikácii nano impregnácie sa plocha necháva dvadsať minút zaschnúť. Na takto pripravený povrch sa potom nanáša hydorfóbna impregnácia typu GlasProtect. Vďaka tomuto postupu vznikne nanovrstva, ktorá je pracovníkmi firmy A SERVIS vyleštená do vysokého lesku. Vysoká účinnosť, efektívnosť a celková ekonomičnosť tohoto moderného postupu spočíva aj v tom, že pri následnom čistení okien už nie sú potrebné žiadne čistiace prostriedky, ale stačí obyčajná čistá voda.

Špeciálna…

Špeciálna nanovrstva GlasProtect vie spoľahlivo zabezpečovať proces zhlukovania nečistôt do miniatúrnych guľôčok. umývanie výkladovVšetka „vyzbieraná“ špina sa potom poveternostnými vplyvmi, či  samospádom a gravitáciou dostane mimo okna. Takáto účinná, progresívna likvidácia nových nečistôt navyše na okne nezanecháva žiadne neželané stopy ani fľaky. Výraznou vlastnosťou tejto metódy je fakt, že nano impregnácia GlasProtect dokáže účinne zabrániť aj vzniku vodného kameňa, rôznych druhov plesní, alebo škvŕn z hrdze, či soli.  Plusom býva aj to, že sklenené plochy okna sú nadlho ochránené pred vplyvmi UV žiarenia. Takto sa okno navyše chrániť voči zmenám svojich vlastností a starnutiu materiálu.

Spoločnosť A SERVIS LIPKA…

Spoločnosť A SERVIS LIPKA poskytuje svojim zákazníkom na funkčnosť aplikovanej nanovrstvy GlasProtect bežnú záruku 2 roky, pričom garantuje stopercentnú účinnosť tejto modernej a účinnej technológie. Ale predpokladaná plná životnost a účinnosť takejto vrstvy býva štyri až päť rokov. Tieto skutočnosti sú dôležité najmä pre tých klientov, ktorí chcú čistiť a leštiť okná vo väčších, rozhľahlejších priestoroch. Ich ošetrovanie totiž býva finančne a časovo náročné, takže sa nezvykne realizovať príliš často. umývanie presklenných stienSystém nano impregnácie GlasProtect tak predstavuje jedinečný a progresívny produkt, ktorý zvládne spoľahlivo a dlhodobo uchovať okná čisté a žiarivo vyleštené.

Akonáhle…

Akonáhle som sa na webe dostala až sem, bolo mi jasné, že ráno voláme do A SERVIS LIPKA, pričom sa tým pádom obraciame na tých najlepších. Prirodzene, všetko prebehlo podľa našich predstáv. Keďže od prvého telefonátu až po záverečné rozlúčenie, pre nás pracovali skutoční odborníci a profesionáli. Prvé predstavenie v našom novom divadle, tak malo aj vďaka firme A SERVIS nielen slávnostnú, ale prežiarenú atmosféru. Keďže sklenené plochy a okna foyeru sa doslova ligotali. Spolu s manželom sme presvedčení, že aj pre budúcnosť je o upratovacích a čistiacich službách v našom malom, rodinnom divadle rozhodnuté. Lebo skutočná kvalita, precíznosť a odbornosť majú logo spoločnosti A SERVIS LIPKA.