v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie vyleštilo podlahu opäť na výbornú. Umývanie podláh Košice

Strojové čistenie vyleštilo podlahu opäť na výbornú. Umývanie podláh Košice 7 feb

Máme to všetci v génoch a nikdy sa toho nezbavíme. Veľmi radi využívame, počúvame a tvoríme mýty, veľké aj malé príbehy, kadejaké rozprávania a rôzne „zaručené“ správy, ktoré nám  majú svojim obsahom niečo potvrdiť, ospravedlniť alebo umne posunúť tam, kde by sme to chceli mať.

Medzi…

Medzi tie obzvlášť obľúbené patria všelijaké úvahy a „istoty“ spojené s hygienou a čistotou v domácnosti, či na pracovisku. Čo a ako treba čistiť, aby bolo zdravotne nezávadné, koľko ráz do týždňa treba meniť uteráky, kedy, ako a prečo máme povysávať, umyť a vyleštiť okná alebo vytrieť svoju cena čistenie podláhpodlahu. Obecne sa táto téma delí na niekoľko kategórií, podľa toho, kto o nej práve hovorí. Ženy budú tlačiť na pílu, aby sa čistilo a upratovalo podstane viac a dôkladnejšie, muži tieto veci zo zo zásady nedramatizujú, pričom sa obidva tábory zhodnú na paradoxe, že čo človek, to názor.

Napríklad…

Napríklad také podlahy, nakoniec, už tu boli medzi riadkami spomenuté. Takmer každý túži, aby mal okolo seba čisto a poriadok. Kedysi táto túžba stála ľudí kopu času, námahy a potu. Dnes sú možnosti a šance celkom iné. Ale aj napriek tomu si mnohí myslia, že podlahy disponujú jednou skvelou vlastnosťou – veľa údržby nepotrebujú. Aj preto po nich ľudia s týmto vedomím siahajú. Drevo, vinyl, betón, dlaždice, pre mnohých z nás super príležitosť, ako nezohýbať chrbát pri ich čistení viac, ako je nutné. Stačí predsa raz za čas zotrieť prach, prebehnúť vysávačom alebo vlhkým kusom látky. Hotovo, čistá podlaha je predsa len výhoda a pohodlie. Ale je to naozaj tak?čistenie podláh cena z m2

Iste,…

Iste, žijeme dnes rýchlo, a často aj mimo čas, no stačí podlahám takýto „model čistenia?“ Vydržia toľko, koľko od nich očakávame a budú nám ponúkať stále rovnaký vzhľad? Nebolo by predsa len na prospech veci, keby sme im občas venovali viac pozornosti? Ok, ale kde ten čas brať a nekradnúť? Našťastie, moderný človek má v súčasnosti po ruke pomoc profesionálnych firiem a spoločnosti, ktoré nám s údržbou, čistením a ošetrovaním podláh rady pomôžu. Napríklad naša firma A SERVIS LIPKA môže v tomto smere klientom ponúknuť roky skúseností a dlhý zoznam spokojných a verných zákazníkov. 

Viac…

cenník čistenie podláhViac ako dvadsať rokov profesionálnej práce má v našej firme jedného spoločného menovateľa. Urobiť svoju prácu tak, aby konečný výsledok a jeho kvalita priniesli klientovi spokojnosť a dôvod na široký úsmev. Práve tu sa začal odvíjať príbeh firemného charakteru spoločnosti A SERVIS LIPKA a zdroj budovania jej dobrého mena. Naša firma sa dlho a profesionálne venuje rôznym druhom upratovacích a čistiacich služieb. Prirodzene, patrí medzi ne aj ošetrovanie a údržba podláh, ktoré sú u klientov obľúbené najmä pre svoju odolnosť, praktickosť, ale i jednoduchšiu. A pohodlnejšiu údržbu, ktorá sa nemusí realizovať podľa prísneho časového rozvrhu, či sledovaním povrchu. 

Žiaľ,…

Žiaľ, platí tu pravý opak. Aj podlahy potrebujú pravidelnú opateru a čistenie. Chceme, či nechceme, iba bežné vysávanie alebo utretie vlhkou handrou, nám stabilnú kvalitu podlahy neuchová, tým skôr, že riešenie nie je nijako zložité, drahé ani náročné. Naozaj dobrá podlaha má tie najlepšie predpoklady, že nám vydrží slúžiť dlho. Často dlhšie ako drahý koberec. No každý skúsený a pravdovravný odborník tiež potvrdí, že kvalitu života každej podlahy podmieňuje odborná a pravidelná starostlivosť, jej adekvátne čistenie a primerané využívanie overených technológií.

Pre dlhý…čistenie priemyselných podláh

Pre dlhý a úspešný „životabeh“ akejkoľvek podlahy platí jedno kľúčové prikázanie, ktoré vydá aspoň za desať ďalších. Zo zásady by sme ju nemali nikdy podrobovať čisteniu metódami a technológiami, ktoré dostatočne nepoznáme a na ktoré podlaha nie je pripravená. No čo už – stručné, jednoduché a prospešné poučenie. Ak túto „simply“ poučku nebudeme náležite rešpektovať, vcelku ľahko sa nám môže stať, že my. Ale hlavne naša podlaha, zažijeme fakt nepríjemné, možno až šokujuce situácie, ktoré nám naviac celkom slušne prevetrajú peňaženku. Proste tomu neujdeme, keďže aj tu platilo a platí, že za „za lacné peniaze z nepreverných rúk kvalitu nečakaj…“

Ok,…

Ok, podlahy dnes síce vyžadujú menej opatery a pozornosti ako kedysi, ale úplne im ju uprieť nemôžeme. Odborníci našej firmy A SERVIS LIPKA čistenie liatych podláhsa s takýmto uvažovaním stretávajú často, ergo: moderná podlaha znamená menej údržby. A tak okrem kozmetických poškodení povrchu, vidia naši zamestnanci rozsiahle poškriabania, zmeny farebnosti, a dokonca aj škody, ktoré si vyžadujú zložité riešenia. Skrátka, nedá sa svietiť, aj moderná podlaha si zaslúži odbornú údržbu, a to nielen v podobe bežného ošetrenia. Ale najmä formou hĺbkového čistenia. Takýto proces však musí počítať s profesionálnymi pracovníkmi, ktorí nielenže ovládajú príslušnú modernú techniku a technológiu, ale aj primerané a v každom smere bezpečné druhy čistiacich prípravkov.

 

Upratovacia…

Upratovacia a čistiaca spoločnosť Košice čistenie podláh, tak pri každej svojej objednávke zásadne vsádza na výdatnú pomoc výkonného a účinného jednokotúčového stroja. Toto unikátne, moderné a praxou preverené zariadenie, umožňuje profesionálnym spôsobom vyčistiť každú podlahu, či už generálne alebo detailne.Komplexné a odborné čistenie podlahy sa začína dôkladným vydrhnutím celej plochy. čistenie podláh v domácnostiOkrem jednokotučového stroja firme pri tom pomáha nesmierne účinná, no pritom obzvlášť šetrná čistiaca chémia. Počas tejto špecifickej operácie sa z podlahy uvoľnia časom nazbierané nečistoty, zájdená špina aj mikrovrstva nepríjemnej mastnoty. Čistená podlaha tak už v tomto prvom kroku získava úplne iný vzhľad.

Fázou…

Fázou číslo dve tejto čistiacej metódy býva pozoruhodný výkon skutočne silného, no pritom veľmi šetrného priemyselného vysávača. čistenie mramorových podláhVďaka jeho energii sa nám z celej plochy úspešne darí povysávať všetku uvoľnenú špinu, a to až z hĺbky jej samotnej štruktúry.Počas vysávania sa povrch zbaví taktiež posledných zbytkov vody, ktorá po vydrhnutí ešte na podlahe ostala ležať. V tomto smere sa výborne osvedčila úprava sacej časti vysávača. Výnimočne pružná hubica a kvalitné gumené lišty zvládnu vodu odsať viac-menej do sucha. 

Len čo…

Len čo sa etapa vysávania skončila, klient si môže s pokojným svedomím povedať, že má k dispozícii hygienicky čistú, naozaj dôkladne vydezinfikovanú podlahu, ktorá už do ďaleka svieti čistotou a sviežosťou. Irenovácie podláh napriek tejto dobrej správe, povrch čaká ešte jedno, posledné umytie, aj keď len s čistou vodou.Účelom tohoto „opláchnutia“ je zbaviť krásne vyčistenú plochu aj od posledných zvyškov použitého čistiaceho prostriedku. Práve takto sa zneutralizujú nažiaduce učinky chemických látok, ktoré nám pomáhali počas procesu kartáčovania. Napokon sa celá podlaha ponechá prirodzenou cestou vysušiť. Firma A SERVIS LIPKA má teda v jednokotúčovom stroji jedinečné technické zariadenie, ktoré je považované za najlepší prostriedok, ktorý zvládne nielen generálne, ale i detailné ošetrenie každej podlahy. Náš stroj s hmotnosťou zhruba 50 kilogramov, počas procesu čistenia využíva prítlak smerujúci na samotný čistiaci kotúč s priemerom 45 centimetrov.

Profesionáli…

Profesionáli našej spoločnosti sú naslovovzatými odborníkmi, pričom sa každý z nich môže pochváliť aj dôležitými vedomosťami o používaných chemických prípravkoch na trhu. voskovanie podláhAj to je dôvod, prečo dokážu presne a bezpečne vybrať najvhodnejší čistiaci prostriedok, ktorý podlahu vyčistí precízne, a pritom šetrne.Nechceme znevažovať, no i tu treba hľadať príčinu, prečo mnoho iných firiem na trhu nedokáže podlahu vyčistiť profesionálne, šetrne a naozaj kvalitne. Po skončení ich práce ostáva povrch podlahy často hrubý, málo čistý až nevzhľadný, čo býva signálom, že zvolená čitiaca metóda, chémia, ale najmä zamestnanci danej firmy, neodviedli svoju prácu dobre.

Naša spoločnosť…

Naša spoločnosť A SERVIS preto čistí a ošetruje podlahy svojich zákazníkov predovšetkým s pomocou vysokokvalitnej, najčastejšie zásaditej chémie. V prípade, že sa to ukáže ako potrebné, firma pracuje aj s čistiacimi prípravkami, ktoré majú kyslý chemický charakter.Ide najmä o ošetrenie podláh pri ktorých prebiehala stavebná činnosť, takže boli vystavené silným účinkom vápna, cementu a iných stavebných materiálov, či látok. fluatace podlahyS takýmito látkami si kyslé čistidlo dokáže bezpečne poradiť. Tento druh čistiacej chémie by ale nemal zasiahnuť podlahy z prírodného kameňa, keďže by ich povrch poškodil.

I kvôli tomu…

I kvôli tomu firma A SERVIS obzvlášť prísne sleduje dodržiavanie svojich technologických metód a zvolených postupov. Napokon, niečo podobné sa dá sledovať aj pri práci s čistiacimi kotúčmi a kartáčmi, ktoré tvoria kľúčovú a neoddeliteľnú súčasť jednokotúčového stroja. Špeciálne čistiace kartáče vyberané našimi odborníkmi sú totiž vysko účinné, no zároveň k povrchu ošetrovanej podlahy nadmieru šetrné. Vo firme A SERVIS sa s tým stretávame pomerne často. Veľa klientov máva zmiešané, až rozpačité pocity z postupu firiem, ktoré im prípravky na čistenie podláhošetrovali podlahy pre nami. Iste, povrch podlahy pôsobí naoko čisto, no celkový výsledok je len málo presvedčivý. Podlaha býva na dotyk skôr drsná, ako hladká a jej vzhľad nijako neoslňuje. Neraz sa dokonca dopočujeme, že podlaha počas čistení utŕžila viditeľné škrabance alebo iné poškodenia.

Pre našu…

Pre našu spoločnosť sú takéto vyjadrenia klientov, nebodaj dajaké reálne poškodenia, absolútne neprípustné. Zákazník u nás získava špičkovú kvalitu, spojenú s trvalou istotou, že pri použití nášho spoľahlivého jednokotúčového stroka a šetrnej, no nekompromisnej chémie, neprichádzalo. A ani neprichádza k akémukoľvek poškodeniu čistenej podlahy. Treba jasne pripomenúť, že nositeľom týchto slov je vždy človek, v našom prípade odborne vyškolení a skúsení pracovníci A SERVIS LIPKA, ktorí vykonávajú svoju prácu na vysokej, profesionálnej úrovni. Aj preto sa v našej spoločnosti neobjavujú brigádnici alebo sezónni pracovníci. I keby pracovali s vysokým nasadením, nebolo by možné v mene firmy plne garantovať ich odbornosť, prístup, a najmä nazbierané skúsenosti.

Nenahraditeľnou…

Nenahraditeľnou súčasťou dokonale čistej a odborne ošetrenej podlahy býva jej precízne navoskovanie. Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA realizuje ako vyčistiť podlahutento dôležitý technologicky krok počas procesu tzv. fluatácie. Na čistú a suchú podlahu špecialisti nanesú unikátny priemyselný polymér, pričom využívajú na to určený stroj. Podlaha sa takto pomaly a systematicky navoskuje veľmi kvalitným a odolným chemickým polymérom. Keďže si želáme, aby ošetrená podlaha zostala čo najdlhšie lesklá a odolná voči namáhaniu. Firma A SERVIS LIPKA tento postup doporučuje všetkým klientom, ktorí si podlahu nechali vyčistiť strojovou metódou. 

Vosk…

Vosk tak zabezpečí, že podlaha sa nebude rýchlo znečistovať a zachová si pekný vzhľad. Zväčša sa podlahy voskujú pololesklým alebo matným voskom, keďže sa jeho vlastnosti mimoriadne osvedčili. Kvalitne navoskovaná podlaha ostane navyše bezpečná aj z hľadiska pohybu, čo je pre spokojnosť každého klienta dôležité. Aplikácia vosku zabezpečí tiež potrebnú mieru pružnosti. Pričom zároveň pôsobí ako skvelý protektor, vďaka ktorému sa povrch tak ľahko nepoškriabe. Povrch sa najčastejšie voskuje dvakrát až trikrát. Cieľom je vytvoriť pevnú, kompaktnú a odolnú vrstvu, ktorá garantuje nielen princíp elasticity a protišmykovosti. Ale zároveň ochráni vzhľad podlahy.

Odborné…

čím vyčistiť podlahuOdborné zakonzervovanie podlahy, teda voskovanie, naša firma realizuje s pomocou pololesklého, príp. matného vosku značky PKD, ktorý pochádza z Nemecka. Polymér je odborníkmi vysoko cenený. Najmä pre jeho vynikajúce užívateľské vlastnosti, ktoré sú základom pre dlhšiu životnosť každej podlahy. Okrem iného sa správne navoskovaná podlaha podstane lepšie a komfortnejšie udržiava. S prehľadom potom zvláda všetky formy všedného o náročnejšieho namáhania. Ale tiež častú chôdzu bosých, mokrých alebo spotených nôh. Takže na nej nevidno nepekné otlačky, ktoré vedia často pokaziť náladu.

Vosk je preto…

Vosk je preto dostatočnou zárukou, že plocha ostane na dlhý čas čistou, že rozliata tekutina alebo nebodaj chemická látka, podlahu neponičia, a že každodenné, nevyhnutné zaťažovanie sa nedpodpíše na vzhľade konkrétnej podlahy. Aj preto firma A SERVIS LIPKA zákazníkom odporúča, že po každom strojovom čistení sa navoskovanie podlahy naozaj vyplatí. Presvedčivým dôkazom takýchto odporúčaní bola aj nedávna objednávka z firmy, ktorá sa venuje kozmetickému poradenstvu. Firma máva denne veľa návštevníkov, a keďže pracuje na rušnej ulici, je ich o to viac. Podlahy v interiéri si už preto žiadali odborný zásah. Keď naši pracovníci dali všetky podlahy do vzorného poriadku, mala majiteľka firmy pre nich len slová chvály. Pričom poznamenala, že ďalšie čistenie už pre ňu znamená jediné – obrátiť sa na spoľahlivú adresu A SERVIS LIPKA a jej skúsených profesionálov.