v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Kvalitné umytie okien vyžaduje špeciálny prístup

Kvalitné umytie okien vyžaduje špeciálny prístup 23 nov

Ako bez šmúh umyť oknoŽijeme v rýchlom, často hektickom čase, takže mnohé veci, čo boli ešte včera samozrejmé, sa dnes posúvajú nižšie a hlbšie po priečkach poradovníka. Chceme, či nechceme, do tejto kategórie začína čoraz častejšie patriť aj upratovanie. Nedostatok času, náročné zamestnanie, snáď aj nechuť k takémuto druh práce – dôvodov a argumentov býva veľa.

Šťastím však je, že v súčasnosti sa takéto problémy dajú celkom pohodlne vyriešiť pomocou profesionálnych upratovacích firiem, ktoré majú s upratovacími a čiastiacimi službami množstvo skúseností, pričom používajú odborné postupy a moderné technológie. Medzi poprednými spoločnosťami tohoto typu, figuruje aj firma A SERVIS LIPKA.

Jej dvadsať rokov bohatých skúseností, preverená technológia a progresívna technika plus dokonale zohraté tímy zamestnancov, tvoria vyvážený a precízne fungujúci mix, vďaka ktorému je možné dosahovať nielen skvelé výsledky pri každej z objednávok, ale v plnej miere uspokojiť individuálne predstavy a želania každého zo zákazníkov.

Spoločnosť…

vyskove prace cenová ponukaSpoločnosť Okna, umývanie Bratislava si od svojich začiatkov predsavzala, že chce svojim klientom ponúkať len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie upratovacie, resp. čistiace služby, ktoré sú pri každej prijatej zákazke výsledkom vysokej miery profesionality, prozákazníckeho prístupu, odbornosti a spoľahlivosti.

Presne do tejto kategórie spadá aj proces odborného umývania, čistenia a leštenia okien. Firma dokáže zákazníkovi pri každej objednávke ponúknuť portfólio špičkových odborných činností. Proces čistenia okien, sklenených fasád alebo sklenených stien je možné zrealizovať aj v sťažených priestorových podmienkach a taktiež vo výškach. 

Spoločnosť A SERVIS LIPKA dnes zaujíma popredné miesto na vrchole pomyselnej špičky v regióne strednej Európy, takže s jej výnimočne a poctivo odvedenou prácou sa denne stretávajú spokojní klienti v Českej republike, na Slovensku, ale tiež Nemecku a Rakúsku.

 Stabilná…

výškové práce - čistenieStabilná dôvera spojená s prácou firmy A SERVIS má svoje pevné korene najmä v odborných a ľudských kvalitách našich zamestnancov, pričom  prirodzene nemožno vynechať modernú techniku, chémiu a používané technológie. Pre našu spoločnosť sú zákazník a jeho priania vždy na prvom mieste. Aj preto býva všetko úsilie tímu nasmerované k dosiahnutiu maximálnej spokojnosti klienta.

Skutočne podstatným, a svojim spôsobom nenahraditeľným prvkom tejto firemnej filozofie je trvalá línia inovácií v oblasti používanej techniky, metód alebo aplikovaných chemických prípravkov. Na druhej strane svoju rolu zohráva aj ústretovosť, empatia a priateľský akcent v kontakte našich zamestnancov a zákazníkov. Pre spoločnosť A SERVIS LIPKA preto predstavuje spokojný klient to najcennejšie, čo vo svojej profesii môže dosiahnuť.

V tomto kontexte je potrebné zdôrazniť, že pracovníci firmy sú naslovovzatými odborníkmi s obrovskou a sotva doceniteľnou dávkou praxe. Práve ona môže v istých prípadoch, zohrávať rolu „rozdielového hráča“ a firme pomôcť dosahovať stabilné a perfektné výkony. Aj preto je možné väčšinu objednávok doslova ušiť na mieru konkrétneho klienta.

Ako…

Umývanie okien vo veľkých výškachAko bolo povedané, firma zákazníkom prináša originálny systém umývania okien, sklenených plôch, stien, výloh a výkladov, ktorý vychádza z dokonalého umytia, čistenia a legendárneho leštenia. Doslova čerešničkou na pomyslenej torte kvality potom býva ponuka špeciálnej a dlhodobej ochrany okien pred ich novým znečistením.

Aj preto môžu pracovníci upratovacej a čistiacej spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. deň, čo deň realizovať údržbu a ošetrovanie okien, či sklenených plôch na rôznych typoch súkromných stavieb, kancelárskych budov alebo priemyselných objektov s plným vedomím faktu, že reprezentujú jedno z najlepších a najvyhľadávanejších mien vo oblasti takýchto služieb.

Pre klienta je dôležité vedieť, že skúsení špecialisti firmy pracujú pri každej zákazke aj s vysokou mierou ohľaduplnosti k majetku klienta, ale i bezprostrednému okoliu čistenej sklenenej plochy. Počas práce preto postupujú nanajvýš citlivo a opatrne. Aj tento prvok „slušnosti a prístupu,“ predstavuje dôležitú súčasť firemného know-how.

V procese…

Umývanie okien a výškových budovV procese ošetrovania okien, presklených priestorov alebo výkladov, upratovacia firma A SERVIS spolieha na svoju prevernú a originálnu technológiu, ktorá dokáže účinne zasahovať a pomáhať aj pri veľmi znečistených plochách. Pri porovnaní s inými, podobnými firmami, sa nečistí iba samotné sklo, ale okno ako stavebný a architektonický prvok.

Okná zákazníkov sú čistené komplexne, precízne a nanajvýš poctivo. Skrátka, ošetruje sa ako jedna konštrukcia. Takto odvedená práca potom môže priniesť jednoznačný úspech, ktorý zákazník celkom pochopiteľne očakáva. Jadrom takto zvoleného postupu býva dôsledné umytie celého okna, teda skiel, rámov a parapetných dosiek.

Užitočným príkladom tohoto originálneho a profesne poctivého prístupu môže byť aj čistenie okien a skiel. Ktoré tvorili súčasť náročných stavebných činností. Zrejme si každý z nás vie predstaviť, ako po odchode stavbárov a remeselníkov okná a plochy vyzerajú. Fľaky a fŕkance po malte, stierke, vápne, silikóne, stopy rôznych typov farieb. Zjednodušene povedané: pre majiteľa takýchto okien ide o nebezpečnú „výbušnú zmes.“ Ktorá nielenže nepekne vyzerá, ale sa aj mimoriadne zle čistí.

Naozaj…

spôsob ako umyť oknáNaozaj profesionálnym riešením takejto riadne zamotanej úlohy je zobrať do ruky pevnú a ostrú škrabku, ktorá si – ako jediná – dokáže s touto pohromou poradiť. Od pracovníkov A SERVIS si však tento druh práce vyžaduje opatrnosť, skúseností a rozvahu.

Pozor, nejde len o ich vlastné prsty, ale aj samotné sklo, či rám, ktoré je možné celkom ľahko poškriabať. Kvalita je však aj tu na prvom mieste, takže pracovníci firmy každý pohyb ostrou škrabkou podriaďujú tomuto základnému prikázaniu.

Škrabkou sú z okien odstránené zvyšky po stavebných hmotách a materiáloch. Následne sa okná začnú čistiť roztokom účinnej chémie a vody. Pracovníci tento unikátny prípravok označujú ako rozmyvák. Práve on veľmi kvalitne a celkom spoľahlivo vyčistí každý kúsok okna. Je dobré vedieť, že rozmyvák dokáže byť aj mimoriadne šetrný, takže pri umývaní nehrozí ani to najmenšie poškodenie plochy.

Vďaka…

Ako umyť okná po stavbárochVďaka jednoznačným účinkom rozmyváku sa dajú okná precízne zbaviť zachyteného prachu, špiny a mastnoty. Čo je pre dokonale umyté a lesklé okno zásadné. Pri tejto činnosti si pracovníci firmy A SERVIS počínajú mimoriadne starostlivo, systematicky a pozorne. Blahodárnym účinkom rozmyváku tak neujde ani ten posledný kút znečisteného okna.

Na tomto mieste musíme z pohľadu klienta zdôrazniť, že tento – praxou odskúšaný a dokonale funkčný – pracovný postup vytvoril pre systém čistenia okien stabilný a mimoriadne cenný prvok firemného know-how. Napokon, každodenne oceňované výsledky v krajinách strednej Európy sú presvedčivým a jasným dôkazom tohoto tvrdenia.

V okamihu, keď pracovníci A SERVIS skončili fázu umývania okien, môžu začať pripravovať druhý krok, ktorý býva pre perfektný výsledok čistenia obzvlášť dôležitý. Na prvý pohľad sa môže zdať, že poctivé a precízne zotretie zvyšnej vody z okna gumenou stierkou nepredstavuje nič svetoborné, ale technológia a vždy dôležitá chémia, skrátka nepustia.

Kedže…

Čistiace práce vo výškach‎Keďže pozadie tejto myšlienky nie je príliš zložité, bude dobré venovať mu zopár riadkov navyše. Bežne používaná leštiaca kozmetika, ktorá sa v domácnostiach alebo firmách často vyskytuje, zanecháva totiž na každom skle okna typické šmuhy a fľaky. Nevyzerajú vonkoncom dobre a nemáme ich radi.

Odborníci preto klientov často varujú, že po umytí skla na akomkoľvek okne by nemali na ploche ostávať žiadne pozostatky starého leštidla. Prečo? Nevzhľadné fľaky a šmuhy „spojené s minulosťou“ totiž vyjdú na povrch postupne, ale naisto, takže sa na umytom okne zjavia nepekné odkazy na proces leštenia.

Tento popísaný dôvod považuje firma A SERVIS vo svojej práci za tak závažný a dôležitý. Že od začiatkov svojej profesionálnej činnosti nepoužíva na leštenie okien žiadne, ani tie najkvalitnejšie a najmodernejšie chemické leštidlá. Počas výkonu leštenia sa spolieha len na dve veci: poriadny kus čistej, bavlnenej tkaniny a silu svalov svojich zamestnancov. Systém tzv. suchého leštenia sa tak ukázal ako najlepší a najúčinnejší. – Okna, umývanie Bratislava

Samotné…

Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenieSamotné suché leštenie je vo svojej podstate celkom jednoduché. Použije sa  len kvalitná bavlnená látka a sila pracovníkov. Okná sú potom zamestnancami firmy leštené tak dlho, kým neostanú v každom smere dokonale čisté. Je nespochybniteľnou pravdou, že po fyzickej stránke ide o náročnejší spôsob leštenia akéhokoľvek okna, no konečné výsledky takéhoto systému leštenia sa s využitím chemických prostriedkov nedajú porovnávať.

Roky úspešnej praxe a mimoriadna spokojnosť najrôznejších zákazníkov spoločnosť A SERVIS LIPKA jednoznačne presvedčili, že takto vyleštené a ošetrené okná, ponúkajú klientom čistý a žiarivý vzhľad oveľa dlhšie. Neodbytný atmosférický spad, nečistoty pravidelne prinášané vetrom, dažďom alebo snežením sa potom na umytom a vyleštenom skle neusádzajú tak ľahko. Ako keď sa plocha leštila bežným chemickým prostriedkom.

Poznámka odborného charakteru. Každé aktuálne používané chemické leštidlo na leštenom okne vytvára veľmi zvláštny typ mikrofilmu, ktorý sa pod vplyvom počasia začne chovať ako ako „neviditeľná lepiaca páska.“ Na umytých oknách sa tak začína zachytávať nová vrstva nečistôt a prachu, čo vedie iba k jednému – repríze ich umývania a čistenia.  

Tento…

Umývanie výloh, odstraňovanie fólií a polepovTento presne fungujúci a časom preverený postup suchého leštenia preto tvorí základ garancie mimoriadnej stálosti vyleštených sklenených plôch. Po skončení leštenia firma A SERVIS svojim klientom ponúka ďalší „progresívny zlepšovák.“ Ktorý vyleštené okná jednoznačne, a najmä kvalitatívne posúva o ďalší level vyššie.

Upratovacia a čistiacia spoločnosť A SERVIS LIPKA zákazníkom prináša moderný a skutočne jedinečný proces tzv. hydrofóbnej impregnácie. Podstata tejto skvelej metódy spočíva v radikálnej myšlienke, že okná sa nanesením špeciálnej nano impregnácie ochránia pred vplyvmi okolia takmer vlastnými silami.

A pritom nejde o postup nijako komplikovaný. Po základnej, prvej aplikácii nano impregnácie sa plocha okna ponecháva asi na 15-20 minút zaschnúť. Ide o čiste technolgický čas, ktorý je potrebný na správne fungovanie náteru. Potom sa na takto kvalitne pripravený povrch pomaly a starostlivo nanesie hydrofóbna impregnácia GlasProtect.

Vznikne…

recenzia umývanie okienVznikne jedinečná nanovrstva, ktorú odborníci A SERVIS následne ešte raz vyleštia do vysokého lesku. Ekonomičnosť, efektívnosť, ale predovšetkým vysoká účinnosť tejto modernej chemickej ochrany tkvie v tom, že pri už najbližšom umývaní svojch okien zákazník nebude potrebovať žiadne chemické čistiace prostriedky – ani saponáty, ani leštidlá.

Klient alebo iná upratovacia firma si komfortne vystačia s vedrom vlažnej, čistej vody. Precízne aplikovaná nano vrstva GlasProtect spoľahlivo zabezpečuje proces zhlukovania nečistôt do miniatúrnych guľôčok. Zhromaždené nečistoty sa potom vďaka dažďu, vetru alebo tiež samospádom, od okna odpútajú a padajú mimo neho. Táto likvidácia nečistôt navyše nezanecháva na skle žiadne stopy. 

Skvelou a cenenou vlastnosťou tejto mimoriadne progresívnej metódy je dôležitý fakt, že nano impregnácia GlasProtect dokáže veľmi účinne zabrániť aj vzniku vodného kameňa, rôznych druhov plesní, ale tiež škvŕn z hrdze alebo zo soli. Sklenené plochy sú tak nadlho a dostatočne ochránené pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia, čo bráni nežiaducej materiálovej degradácii celej konštrukcie okna.  

Upratovacia…

Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA poskytuje svojim zákazníkom na funkčnosť nano vrstvy GlasProtect bežnú záruku dva roky. Zároveň však garantuje i stopercentnú účinnosť tejto modernej a účinnej technológie. Plná a trvalá účinnosť takejto vrstvy sa dá ale počítať v intervale 4 až 5 rokov.

Všetky tieto skutočnosti, ktoré sa spájajú so systémom nano ochrany GlasProtect sú dôležité aj pre zákazníkov, ktorí potrebujú ošetrovať okná v rozhľahlejších priestoroch. Čistenie veľkých plôch býva časovo a finančne náročnejšie, takže je dosť problematické ich čistenie v kratších časových úsekoch. Systém nano impregnácie predstavuje jedinečný produkt pre profesionálne čistenie, ktorý dokáže okná dlhodobo udržiavať čisté a žiarivé.   

Tieto…

Tieto myšlienky sa potvrdili i pred časom, kedy naša spoločnosť čistila okná na pomerne veľkej rodinnej vile. Klienti na také množstvo okien už nestačili, a tak oslovili profíkov A SERVIS s prosbou o pomoc. Výsledok ich nesmierne potešil. Pričom hlavný dôvod na radosť zaznel aj o nejaký čas neskôr. Keď sa naplno prejavili účinky hydrofóbnej impregnácie.

Zákazníci nám vtedy zavolali a s úsmevom v hlase a ďakovali za skvelé riešenie v podobe nano impregnácie. Ako z ich strany zaznelo, nič lepšie urobiť nemohli, lebo okná z vonkajšej strany čistiť nemusia vôbec, čo im šetrí prácu, peniaze aj čas. Takže vďaka firme A SERVIS LIPKA sa im skutočná starostlivosť o okná sa scvrkla na polovicu.