v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Žiarivo čisté okná kancelárie vďaka spoločnosti A SERVIS LIPKA

Žiarivo čisté okná kancelárie vďaka spoločnosti A SERVIS LIPKA 2 aug

V našej upratovacej a čistiacej spoločnosti umývanie okien Bratislava sme presvedčení, že byť profesionálom znamená iba jedno: preukázať dostatok ľudských, pracovných a tímových kvalít, ktoré vedú k úspechu. A pod slovom „úspech“ rozumieme uspokojenie nielen každého nášho klienta, ale aj každého nášho zamestnanca.

Umývanie okien – Výškové práceAj vďaka týmto osvojeným myšlienkam dokážeme zákazníkom ponúknuť skutočne široké portfólio špičkových upratovacích činností. Napríklad pokiaľ ide o oblasť práce okolo okien, sklenených fasád, interiérových sklenených stien a pod.

Profesionálne sa dlhodobo venujeme ich umývaniu, čisteniu a špecifickému lešteniu, a to aj na ťažko prítupných miestach alebo vo výškach. Klientské požiadavky a potreby sa skrátka snažíme uspokojiť v najvyššej miere a v každom ohľade.

Na tomto mieste sa patrí hrdo zdôrazniť, že naša spoločnosť A SERVIS LIPKA vo svojom odbore patrí k absolútnej špičke v regióne strednej Európy, takže s našou prácou sú spokojní nielen klienti v Českej republike, ale i na Slovensku, a tiež v Rakúsku a Nemecku.

Zdrojom dôvery našich zákazníkov…

Umývanie výškových budov - Práce vo výškachZdrojom dôvery našich zákazníkov sú v prvom rade výnimoční, poctivo pracujúci ľudia, po každej stránke skvelí a odborne zdatní profesionáli. Prirodzene svoju úlohu zohráva aj využívanie tých najmodernejších technológií a veľmi ysoká úroveň každodennej komunikácie na úrovni zákazník – zamestnanec.

Naši zamestnaci sú odborne vyškolení odborníci, ktorí s kvalitným strojovým parkom a špičkovými čistiacimi prostriedkami ponúkajú služby presne podľa predstáv klienta. Práve tento zdatný a výborne zohratý tím odborníkov a príjemných ľudí spoluvytvára skvelé meno firmy A SERVIS LIPKA.

Medzi pravidelne žiadané a na všetkých trhoch veľmi úspešné technológie, ktoré spoločnosť A SERVIS LIPKA svojim klientom ponúka, patrí najmä jedinečný systém umývania okien a výkladov, ich čistenie a leštenie. Túto činnosť dokážeme realizovať bez ohľadu na konkrétne podmienky, umiestnenie okien, výšku alebo celkovú dostupnosť.

A tak okrem bežného umývania okien v rodinných domoch a bytoch, s profesionálnou istotou zvládame údržbu okien a sklenených plôch v najrôznejších kancelárskych budovách, priemyselných objektoch alebo atypických stavbách.Čistenie okien Bratislava

Naši odborne vyškolení pracovníci…

Naši odborne vyškolení pracovníci dokážu pri týchto prácach postupovať mimoriadne ohľaduplne aj k samotnému okoliu. Je samozrejmosťou, že so zvereným majetkom klienta zaobchádzajú s najvyššou mierou opatrnosti a starostlivosti. Koniec-koncom, kultúra firmy s prejavuje najmä v takýchto citlivých detailoch.

Jedinečná technológia, ktorú vo firme A SERVIS LIPKA používame pri procese umývania a leštenia okien, výkladov, výloh a presklených priestorov, má natoľko progresívny charakter, že sa dá bez väčších obmedzení aplikovať aj na silne znečistených sklenených plochách, čo predstavuje značnú konkurenčnú výhodu na akomokoľvek trhu.

umývanie okien Bratislava pre firmy, rodinné domyNezastavia nás ani náročné prípady čistenia plôch, spojené napríklad s činnosťou stavbárov alebo remeselníkov. Taktiež môže ísť o situácie, keď treba ošetriť plochy znečistené rôznymi druhmi domácich zvierat. V takýchto prípadoch berieme do úvahy najmä vysoko agresívny a špecifický charakter zvieracích extrementov.

Precízne vyškolení a skúsení zamestnanci spoločnosti A SERVIS LIPKA ovládajú presný postup čistiacich prác, ktorý zaručuje kvalitný a úspešný výsledok. Zrejme bude len dobre, ak táto špecifická informácia zaznie práve tu. Na rozdiel od iných, podobných upratovacích firiem, neumývame na oknách len ich sklenené tabule.

Túto myšlienku hneď teraz upresníme…

Túto myšlienku hneď teraz upresníme, a veľmi radi. Dostupné fakty, ktoré v tejto otázke o niektorých firmách existujú, skrátka neklamú. Na trhu pracujú aj upratovacie spoločnosti, ktoré systém umytia a ošetrenia okien – bez zaváhania – zúžili len na plochu okenného skla.

Iste, ako ľudia máme rôzne zvyky a systémy práce, a každý sa drží hlavne tých svojich. Ako profesionáli sme však hlboko presvedčení, že označovať tento povrchný a nedôstojný výkon za dôkladné umytie okna, musí súdnemu klientovi pripadať ako prinajmenšom odvážne, a zároveň sporné vyhlásenie.Ako bez šmúh umyť okno

Naša spoločnosť umýva okná komplexne, teda celú konštrukciu, ktorá tvorí súčasť budovy, priestoru alebo interiéru. Konečný, a našim zákazníkom očakávaný úspech, preto spočíva v perfektnom umytí celej plochy okna, teda aj samotných rámov a parapetných dosiek.

Keďže sme sa dostali k tomu, čo umývame, povedzme si aj to, ako to umývame. Môžeme hovoriť o metóde a postupoch, ktoré pri čistení okien, výkladov a sklenených plôch, dlhodobo využívame. Technológia obsahuje niekoľko základných krokov. Každý z nich má svoje miesto i opodstatnenie a počas praxe sa všetky osvedčil.

V každodennej praxi sa často stáva…

Umývanie Okien BratislavaV každodennej praxi sa často stáva, že zákazka sa týka okien alebo sklenených plôch vystavených nešetrnému zachádzaniu. Napríklad okná budovy, ktorá sa práve rekonštruovala. Ostali tu stopy malty, farieb alebo stierky. Čisteniu tak musí predchádzať mechanické odstránenie týchto hrubých nečistôt. To znamená, že využijeme spoľahlivú a ostrú škrabku.

Práca tohoto typu si vyžaduje dostatok skúseností a sústredenia. Treba dávať pozor nielen na prsty, ale aj na sklo, rámy alebo okolie okien, ktoré sa dajú ľahko poškriabať. Zákazník od profesionálov očakáva kvalitu, a k nej akékoľvek škrabance rozhodne nepatria.

Ostrou škrabkou okná zbavíme fľakov a fŕkancov zo stavebných materiálov. Budú tak pripravené na roztok teplej vody a špeciálnej čistiacej chémie. Roztok voláme ako člena našej rodiny – rozmyvák. Vysokúčinný chemický prípravok, spoľahlivo a kvalitne čistí každé okno, no zároveň je voči ploche ohľaduplný a nijako ju nepoškodí.

Umývanie okien vo veľkých výškachS pomocou účinného a vysoko spoľahlivého rozmyváku zbavíme okná zákazníka prachu, nečistôt a mastnoty, čo je pre úspešný, konečný výsledok práce celkom kľúčové. Pri práci sme maximálne presní, precízni a systematickí, takže nevynecháme ani centimeter plochy.

Ako už bolo povedané…

Ako už bolo povedané, postupne umyjeme nielen sklá, ale aj rámy i parapetné dosky. Trúfame si skromne odhadnúť, že možno niekde tu sa dá hľadať stabilný základ našej dlhoročnej kvality, ktorá firmu A SERVIS LIPKA reprezentuje.

Po starostlivom umytí rozmyvákom nasleduje fáza spojená so stierkou s pružnou gumovou lištou. Nazainteresovaným by sa mohlo zdať, že je to „technologická povinnosť“, pričom ide o dobre známy krok z každej domácnosti – stierkou proste plochu zbavíme zvyškov vody. Zmysel tejto činnosti je ale pre finálny efekt našej metódy trochu zásadnejší.

Pre pracovníkov firmy A SERVIS LIPKA má totiž práca so stierkou iný, podstatnejší význam, spojený s leštením okien, teda celkovou úrovňou kvality našej práce. Leštiaca kozmetika totiž na skle vytvára nepekné šmuhy, a to ako odborníci vieme celkom presne.Umývanie okien vo výškach pomocou horolezeckej techniky

Je nám preto úplne jasné, že po umytí nesmú na oknách klienta zostať žiadne zbytky starého leštidla. V opačnom prípade jestvuje dosť reálne riziko, že staré leštidlo „vystúpi“ na povrch a na umytej ploche vyskočia viditeľné stopy po novom leštení.

Aj toto je jeden z hlavných dôvodov…

Umývanie okien a výškových budovAj toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo spoločnosť A SERVIS LIPKA nepracuje so žiadnymi chemickými leštidlami. Zásadne využívame len techniku tzv. suchého leštenia, čo predstavuje použitie čistej a suchej bavlnenej textílie, v spojení so silou svalov našich skúsených zamestnancov.

Takže ďalší postup našej metódy je nasledovný. Po skvelých účinkoch rozmyváku a použití stierky necháme okná ešte voľne a pomaly doschnúť. Až potom príde k slovu spomenuté suché leštenie. Vďaka čistej, 100-percentnej bavlne a pevným svalom leštíme okná tak dlho, kým nie sú žiarivo čisté.

Vo firme máme rokmi praxe overené, že takto ošetrené a vyleštené okná vydržia čisté oveľa dlhšie a v atmosfére poletujúce nečistoty sa na nich neusadia tak ľahko ako to býva v prípade, kedy boli vyleštené chemickým prípravkom.Umývanie okien aj vo výškach

Pre nášho zákazníka radi dodávame ešte ďalšiu dôležitú informáciu. Každé chemické leštidlo vytvára na umytom skle veľmi špecifický druh povlaku, ktorý sa začne rýchlo chovať ako priesvitná lepiaca páska. Žiaľ, málo sa o tomto jave na verejnosti vie.

Na oknách ošetrených a vyleštených…

Na oknách ošetrených a vyleštených „zaručene najlepšou“ chémiou sa potom, pomerne skoro, ale neodvratne zachytáva množstvo nového prachu a nečistôt. Celkom logicky potom nasleduje už len nechcené a nemilé rozhodnutie, kedy treba okná umyť znova.

Ako umyť okná po stavbárochSme presvedčení, že kúpa „toho najúčinnejšieho a najvýkonnejšieho“ chemického leštidla je v podstate zbytočnou a nevratnou investíciou. V konečnom dôsledku, a pre každého klienta, veci len komplikuje a neprinesie mu očakávaný výsledok.

Aj vďaka tomu môže byť cena spoločnosti A SERVIS LIPKA spojená s umytím a leštením okien jasne nižšia ako u ostatnej konkurencie. Keďže chemické leštidlo sa u nás nepoužíva. Vieme, čo hovoríme a stojíme si za tým.

Navyše, je treba pripomenúť, že nami – a hlavne našou overenou metódou – umyté okná ostávajú podstatne dlhšie lesklé a žiarivo čisté. Takže ošetrovať ich netreba tak často, čo zákazníkom ušetrí ďalšie peniaze, čas a plánovanie.

Radi zdôrazňujeme…

Radi zdôrazňujeme, že preverená čistiaca metóda, dlhodobo aplikovaná spoločnosťou A SERVIS LIPKA predstavuje na trhu veľmi efektívny. Spoľahlivo fungujúci a po každej stránke vyvážený systém čistenia okien, výkladov alebo sklenených plôch. Dôkazom sú nielen spokojní klienti, ale aj trvalá a oceňovaná kvalita našej práce.

Nedávno sa kvality a prednosti tejto metódy potvrdili aj pri umývaní strešných okien v jednej advokátnej kancelárii. Vedenie firmy nás oslovilo s otázkou, či popri bežnom ošetrení okien v ich budove, môžeme dať do poriadku aj ich strešné okná.

umývanie okien Bratislava pre firmy, rodinné domyOkrem maľovania priestorov, totiž menili aj nábytok a oživili dizajn kancelárií, takže chceli mať – ako sa hovorí – všetko z jednej vody načisto. Advokátska firma patrí vo svojej branži k známym a vychyteným adresám, takže nás jej dôvera úprimne potešila.

Na prácu spoločnosti A SERVIS LIPKA vraj majú v rukách len samé dobré referencie. Našli ich nielen na webe, ale pozitívne sa o našej firme vyjadrovali všetci oslovení, takže neváhali a prosia nás o účinné a rýchle služby.

Radi sme súhlasili…

Radi sme súhlasili, a tak sme si po telefóne dohodli postup, čas a systém upratovania, aby sme nenarušili bežný pracovný režim v kanceláriách firmy. Klasické okná sme zvládli rýchlo a bez väčších problémov. Strešné síce chceli trochu viac prípravy a skúseností, no profesionálne zázemie v našej firme, zvláda takéto výzvy s prehľadom.

Keďže škrabka nebola v tomto čistom prostredí nijako potrebná, začali sme hneď našim rozmyvákom. Umyli sme sklá, parapety aj rámy, aby klient dostal perfektne odvedený a vysoko profesionálny výsledok. Po umytí prišla k slovu gumená stierka a krátky čas na vysušenie všetkých okien.

Následné leštenie už prebiehalo v úplnej pohode, aj keď jedna zo zamestnankýň advokátskej firmy podľahla ženskej zvedavosti a spýtala sa na akom princípe funguje naše suché leštenie. Veľmi radi sme jej popísali jeho základné princípy, zásady, ale najmä prednosti a výhody.Ako bez šmúh umyť okno

Bola nadšená…

Umývanie Okien BratislavaBola nadšená, aj keď – ako žena – tvrdila, že fyzická námaha je pre ňu dosť veľkou bariérou tohoto výborného postupu. Kolegovi, ktorý je veselá kopa to však nedalo a sympatickej pani naznačil, aby do veci leštenia okien v jej domácnosti zainteresovala aj pána manžela. Žena sa nám odmenila zvonivým smiechom s tým, že manžel už okná u nich doma umýva.

Finále teda opäť raz ukázalo, že spoločnosť A SERVIS LIPKA svoje nové zadanie zvládla perfektne, a samozrejme, k plnej spokojnosti zákazníka. Zamestnanci advokátskej kancelárie boli výsledkom a kvalitou práce očividne spokojní a plní radosti.

Možno to vyznie trošku poeticky, ale stáva sa nám to v našej praxi často. Cez krásne čisté okná padalo do priestoru oveľa viac svetla, čo odrazu zmenilo náladu každého z prítomných. Sme potešení, že aj týmto spôsobom môže firma A SERVIS LIPKA klienta presvedčiť o svojom poctivom pracovnom prístupe a vysokej miere profesionality.