v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistý výklad – polovičný úspech. Čistenie a odstraňovanie polepov Bratislava

Čistý výklad – polovičný úspech. Čistenie a odstraňovanie polepov Bratislava 11 júl

Ako bez šmúh umyť oknoumývanie okien Bratislava pre firmy, rodinné domyPo škole som strávila pár rokov za hranicami, keďže skúsenosti spoza Veľkej mláky sa vždy hodia. Nebola to žiadna prechádzka a občas som mala toho sveta plné zuby. Získala som však životný prehľad, sebaistotu a schopnosť odhadnúť svoje vlastné sily. Domov ma vrátila rodina, keďže roky nikomu nestoja a rodičia ma potrebovali. Umývanie okien Bratislava.

Hneď po návrate som sa rozhodla otvoriť si malý obchod, lebo nezávislosť u mňa stála a stojí stojí na prvom mieste. Celý priestor si však vyžadoval niekoľko zásadných zmien, opráv a rekonštrukčných zásahov, takže plánovaný biznis sa mi v prvej fáze trochu omeškal. Nebolo to práve príjemné zistenie, ale s niečím takým treba počítať.

Nečakanou komplikáciou však bolo, že na stavebnú firmu, či skôr firmičku, ktorá opravy v obchode realizovala, som dohliadať nemohla. Zdravie mojej mamy je na prvom mieste, a tak sa venovala najmä jej. Po odchode remeselníkov ma však situácia viac ako zaskočila. Priestor bol síce hotový, presne podľa dohody, no vzhľadom pripomínal skôr bojové pole.

Samozrejme, že som bola poriadne dopálená…

Čistenie okien BratislavaUmývanie výškových budov - Práce vo výškachSamozrejme, že som bola poriadne dopálená, a najmä sklamaná z celkového prístupu, lebo niečo také si vonku žiadna firma voči klientovi skrátka nedovolí. Aj keď prísne vzaté, dovoliť vlastne môže, ale takýmto výkonom si podpíše začiatok svojho konca.

Sklá výkladov, ich rámy, dvere, ale aj podlahy a obkladačky, to všetko poznačila nedostatočná úcta remeselníkov voči klientovi a jeho nárokom. O vedení tej podarenej firmy radšej pomlčím, keďže ich jedinou a často používanou argumentáciou bola skvelá cena a expresná rýchlosť všetkých prác. Proste, škoda slov.

Vyčistiť obkladačky aj podlahu v podstate išlo, no veľké sklenené plochy výkladov poznačili fŕkance stvrdnutej stierky, silikónu, farby, kadejakých lepidiel a čo ja viem, čoho ešte. Skúsenosti s čistením a umývaní okien mám bohaté, veď aj v Štátoch som si to pár ráz skúsila, ale toto bola celkom iná káva.

Zapojila som všetky svoje znalosti…

Zapojila som všetky svoje znalosti, zručnosti a vydala kopec energie. Po dajakom čase som si však uvedomila, že sa namáham asi zbytočne. Nielenže mi to nešlo ani spolovice podľa mojich predstáv, ale mala som seriózne obavy, že tú veľkú a drahú sklenenú stenu dajako fatálne poškodím či poškriabem. No, a to bolo to posledné, po čom som v tej chvíli túžila.Umývanie okien vo veľkých výškachUmývanie okien – Výškové práce

Bolo mi jasné, že sama si s tým problémom neporadím, a tak som ešte v ten deň obvolala zopár priateľov a známych, či nemajú v Bratislave kontakt na linku prvej pomoci v brandži upratovacích firiem. Dlho sa nič podstatné nedialo, každý len krčil ramenami a ponúkal mi tipy, ktoré ma nazaujali. Až napokon tretí rozhovor priniesol rozuzlenie.

Môj najväčší detský ctiteľ a platonicky zamilovaný spolužiak zo základky, mi medzi rečou spomenul upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorej prácu vraj osobne pozná. To ma vážne zaujalo, lebo osobná skúsenosť stojí vždy najvyššie. Upratovacích firiem je more, ale bez ďalších, takpovediac – overených informácií – budú len položkami v zozname.

Spolužiak firmu umývanie okien Bratislava pozná z vlastného ofisu, kde im už niekoľkokrát čistili koberce a umývali okná. Vždy to vraj dopadlo na výbornú, bez najmenších komplikácií a k plnej spokojnosti vedenia. Sú presní, rýchli, precízni a veľmi ústretoví. Jedným slovom normálne fungujúca, zabehnutá a dobre vyladená profesionálna upratovacia spoločnosť.

Práve to som potrebovala počuť…

Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čisteniePráve to som potrebovala počuť – normálni profesionáli. Ihneď som do firmy aj zavolala, lebo spojenie – normálny a profesionál – je pre mňa jasným signálom, že budem v dobrých rukách. Nemala som záujem o insitnú firmičku, ktorá sa rada predvádza, ale kvalita je pre ňu vcelku podružnou vecou. Nakoniec, vystúpenie pánov stavbárov toho bolo jasným dôkazom.Umývanie okien a výškových budovUmývanie okien vo výškach pomocou horolezeckej techniky

Páni z firmy A SERVIS LIPKA dorazili ku mne presne podľa dohovoru. Sympatickí, príjemní a sústredení. Mimochodom, už moja samotná telefonická objednávka bola na profesionálnej úrovni, teda zo strany firmy určite. Len kratučká poznámka k téme. Myslím, že v našich zemepisných šírkach je takýto prístup ešte stále výnimkou, takže byť priamo v jeho epicentre, človeka nepochybne poteší.

Pri objednávke milá slečna z A SERVIS nešetrila úsmevmi, šírila okolo seba pohodu, mala pochopenie pre moje predstavy a bola veľmi empatická. To je jeden z pocitov, ktorý vo vás ostane ako hlboká stopa a vy si na jej základe, dokážete príslušnú firmu vždy presne zaradiť. Dohoda preto padla rýchlo, pričom som bola spokojná nielen s cenou, ale aj s termínom, s ktorým mi A SERVIS vyšiel maximálne v ústrety.

Dvojica pracovníkov ma slušne pozdravila…

Umývanie výloh, odstraňovanie fólií a polepovDvojica pracovníkov ma slušne pozdravila, v obchode sa rozhliadla okolo seba, posúdila stav výkladových skiel a dala sa ihneď do práce. A viete čo? Po prvotných skúsenostiach pri objednávke a telefonáte, ma výkony oboch pracovníkov ani veľmi neprekvapili.spôsob ako umyť oknáUmývanie okien aj vo výškach

Pracovali maximálne sústredene a každý ich pohyb svedčil o tom, že túto robotu majú proste v malíčku. Ale pozor, ich práca vo vás nevyvolávala dojem akejsi frajerskej ležernosti, či hranej suverénnosti alebo šikovného klamania telom, naopak. Každý z nich postupoval veľmi starostlivo, precízne a systematicky. A pritom svojou širokou žiletkou čistili sklenenú plochu suverénne a sebavedome.

Mala som v tej chvíli naozaj dobrý pocit. Keď moje sklá zbavili všetkých nečistôt, fŕkancov a fľakov, výklad z oboch strán dôkladne umyli príjemne voňavým saponátovým roztokom, takže do môjho obchodu preniklo ďalšie svetlo. Napokon sa chystali umyté plochy vyleštiť.

Priznávam, že som čakala dajaké profi leštidlo…

Priznávam, že som čakala dajaké profi leštidlo, ale prekvapila ma len obyčajná bavlnená tkanina a ich holé ruky. Všetko sa sústredilo na klasické, tzv. suché leštenie. Len silou vlastných svalov a značnou dávkou trpezlivosti, nakoniec dosiahli nádherne lesklé plochy. Výklad môjho obchodu vyzeral ako nový, a mne to zodvihlo náladu o iks percent.Čistiace práce vo výškach‎Ako umyť okná po stavbároch

Na moju žensky zvedavú otázku, prečo vo firme A SERVIS nepracujú s moderným leštidlom, mi jeden zo zamestnancov odpovedal, že tradícia je u nich profesionálnym záväzkom. Navyše, takto vyleštené sklo okien alebo výkladu, ostane oveľa dlhšie čisté a lesklé, čo určite zistím o niekoľko týždňov i ja sama.

Čo môžem dodať záverom? Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA a jej pracovníci mi nielen krásne a odborne oživili výklad môjho nového obchodu. Ale zároveň ukázali, že na prvom mieste je klient a jeho spokojnosť. K tomuto hlavnému cieľu smerujú všetko svoje úsilie, snahu a skúsenosti.

V prípade, že vaša domácnosť alebo firma…

V prípade, že vaša domácnosť alebo firma potrebuje pomoc skutočných odborníkov a profesionálov, veľmi rada vám služby firmy A SERVIS LIPKA odporúčam. Získate nielen vynikajúcu kvalitu, precízne odvedenú prácu, ale najmä pocit, že ste sa obrátili na tú najlepšiu adresu medzi upratovacími spoločnosťami na našom trhu.