v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistenie a odstraňovanie graffiti Bratislava

Čistenie a odstraňovanie graffiti Bratislava 7 dec

Čistenie a odstraňovanie graffiti Bratislava

Odstránenie graffiti Bratislava – likvidácia, čistenie graffiti Bratislava – Práce na odstránení grafiti v Bratislave sa uskutočnili 5. septembra 2013. Traja na ši zamestnanci realizovali odstránenie graffiti v celkovom čase 7 hodín. Pri zákazke sa spotrebovalo 26 kusov odstraňovača grafitov, ktorý na tento účel bežne používame.

Pri tejto akcii sme vykonali odstránenie graffiti Bratislava z fasády bytového domu, ďalej sme odstraňovali grafity aj zo štítu domu a dvoch dverí pri zadnom vchode. Na graffiti sme naniesli chémiu, ktorú na odstránenie grafitov používame a nechali sme ju chvíľu pôsobiť. Potom sme ju spoločne s graffiti odstránili z povrchu za použitia vysokotlakového zariadenia a vody. Odstránenie graffiti sa nám podarilo na 100%, ale stalo sa to, že na starej fasády zostali vyčistené mapy od vysokotlakového zariadenia. Zákazník bol aj tak s našou prácou veľmi spokojný.

Predísť problémom s akýmkoľvek odstraňovaním grafitov sa dá za pomoci antigraffitovej ochrany, ktorú zaisťujeme v podobe antigraffiti náteru alebo nástreku Bratislava. Vďaka tejto ochrane pred grafity dokážeme odstrániť aj najmenší graffit, ktoré pôjde bez akýchkoľvek komplikácii na 100% odstrániť a nebude potrebné riešiť opravu maľby a iné úpravy fasády.

Ďalšou výhodou antigraffitovej ochrany je, že chráni fasádu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, neprepustí žiadnu vlhkosť a dá sa jednoducho očistiť od rôznych nečistôt.

Pre viac informácii kliknite SEM.