v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Odstránenie, vyčistenie graffiti Bratislava

Odstránenie, vyčistenie graffiti Bratislava 27 nov

Odstránenie, vyčistenie graffiti Bratislava

Pri odstránení a vyčistení graffiti Bratislava sme odstraňovali graffiti z povrchu, ktorý bol zo sklo-keramickej mozaiky a nebol ošetrený antigraffiti ochranou. Chémia, ktorú naši pracovníci pri práci pri odstraňovaní graffiti používajú sa spotrebovalo na túto zákazku 0,5 kg.

Najskôr sme museli na grafity Bratislava naniesť účinný a kvalitný odstraňovač graffiti, ktorý sme nechali chvíľu na povrchu pôsobiť. Následne sa chémia za pomoci kefy rozotrela a spoločne s grafitovou farbou bol tento odstraňovač umytý čistou vodou.

Naša upratovacia firma je schopná svojim zákazníkom povedľa odstraňovania grafitov Bratislava zaistiť aj nanesenie veľmi účinnej a kvalitnej antigraffitovej ochrany povrchu fasád, omietok Bratislava. Túto antigraffiti ochranu nanášame na povrch v podobe antigrafiti náteru alebo nástreku, ktorý má životnosť 4 až 6 rokov. Naša firma je schopná prísť odstrániť aj najmenší grafit. Zo získaných skúseností pri práci s odstraňovaním grafity vieme, že pokiaľ nie sú graffiti aj malého rozmeru ihneď odstránené, po čase sa na tomto mieste objavuje množstvo ďalších grafitov. Pre tzv. pouličných umelcov Bratislava to totiž znamená, že na tejto ploche ich výtvory dlhodobo zostanú a z tohto dôvodu je nutné okamžité riešenie včasného odstránenia aj iba drobného grafitu z fasády či iných povrchov. Antigrafitová ochrana Bratislava je najlepší možný prostriedok, ktorý pomáha vyriešiť komplikácie, vyplývajúce z odstraňovania grafitov. Táto antigrafitová ochrana Bratislava zaručí rýchle, bezproblémové a úplné odstránenie grafitov. Pri tomto odstraňovaní graffiti z mozaikového podkladu bola 100% úspešnosť v prípade sklo-keramického podkladu. Úplné odstránenie sa nepodarilo na niektorých miestach špárovacej hmoty, bohužiaľ tu chýbala AGO. Aj napriek tomu bol zákazník s vykonanou prácou a konečným výsledkom spokojný.

Pre viac informácii kliknite SEM.