v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien Bratislava

Umývanie okien Bratislava 29 okt

Umývanie okien Bratislava

Umývanie okien – Táto akcia sa týkala umývania, čistenia a leštenia okien Bratislava v priestoroch kancelárie. Zákazka bola zrealizovaná 12. júla 2013 jedným naším pracovníkom a trvala 1,5 hodinu. Umyté boli presklenné plochy okien Bratislava s rozmerom 28 m2.

Pre zaistenie kvalitného umytia okien sme použili tzv. trik suchého leštenia. Pre vyleštenie okien nepoužívame žiadne leštiace prípravky, ktoré zaručujú presklenným plochám takzvaný „dokonalý lesk.“V prípade, že by sme na umývanie okien použili leštidlá s „dokonalým leskom“, docielili by sme to, že za nejaký čas (až sa okná mierne znečistia) by na vyleštených plochách boli vidieť kruhy a ťahy po našom leštení. Pri suchom leštení okna – napriek tomu, že sa za nejaký čas jemne súvislo zaprášia – vyzerajú stále čisto. Náš postup, ktorý sme pre umývanie okien použili a vždy používame, je veľmi jednoduchý. Okná a rámy sú najskôr umyté čistým rozmývakom a následne sme ich utreli stierkou s kvalitnou gumou. Akonáhle bola presklenná plocha kvalitne vyčistená, nechali sme ich dôkladne preschnúť a potom sme okná vyleštili iba na sucho pomocou bavlnenej plienky.

Pokiaľ je potrebné z presklennej plochy odstrániť napríklad reklamné polepy, fólie, rôzne výlepy alebo zatvrdlé nečistoty, používame k tomuto účelu korundové žiletky, ktoré majú priemer najmenej 10 cm. Tieto žiletky zaručia, že presklenná plocha po vyčistení nebude mať na svojom povrchu žiadne škrabance a ryhy. Umývanie okien a výloh Bratislava realizujeme ako pravidelné, servisné čistenie okien alebo ako jednorazové či nárazové zbavenie okien a výloh nežiadúcich nečistôt.

Akcia umývanie a čistenie okien v Bratislave dopadla veľmi úspešne. Úspešnosť odstránenia nečistôt z presklenných plôch pri realizácii zákazky bola 100%. Zákazník bol spokojný a z jeho strany neboli zaznamenané žiadne prípadné sťažnosti.

Pre viac informácii kliknite SEM.