v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistenie a tepovanie kobercov Bratislava

Čistenie a tepovanie kobercov Bratislava 28 okt

Čistenie a tepovanie kobercov Bratislava

Pri tejto zákazke sme zákazníkovi zaisťovali hĺbkové, strojové čistenie a tepovanie kobercov Bratislava. Akciu sme realizovali 23., 24. a 27. júla 2013. Práce vykonávali dvaja naši zamestnanci a trvala celkom 12 hodín. Strojové čistenie kobercov sa týkalo 8 kusov v rozmeroch 1m x 1,6m, 1 kus1,5m x 2,5m, 2 kusy 1,5m x 2m. Celkový počet vyčistených kobercov Bratislava bol 11 kusov, čo činilo celkom 22,55 m2. Na strojové čistenie kobercov Bratislava sme použili 5 litrov kvalitnej čistiacej chémie.

Pre detailné a hĺbkové vyčistenie kobercov v Bratislave sme využili kotúčový stroj, veľmi účinnú chémiu RTS a vysoko výkonný priemyslový trojmotorový vysávač 2.000 W. Najskôr sme na povrch koberca naniesli a nechali vsiaknuť čistiacu chémiu, ktorá sa dostane hlboko do štruktúry koberca. Následne je koberec podrobený kvalitnému vykefovaniu kotúčovým strojom s kefou výšky 12 cm a prítlakom 40 kg na kotúč s priemerom 50 cm.

Na záver strojového čistenia a tepovania koberca Bratislava sme použili vysoko výkonný vysavač s kobercovou štrbinovou hubicou, ktorá koberce dôkladne zbaví všetkých uvoľnených nečistôt a vhlkosti. Pri tejto zákazke sme niektoré koberce vyčistili priamo u zákazníka a časť bola prevezená k vyčisteniu v priestoroch firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Po vykonaní strojového čistenia kobercov sme koberce previezli späť k zákazníkovi.

Náš odhad úspešnosti pri odstránení nečistôt je 95%. Na kobercoch po dokončení zákazky zostali hrdzavé fľaky, ktoré sa nám i po opätovnom čistení nepodarilo odstrániť. Zákazník hodnotil akciu veľmi pozitívne.

Pre viac informácii kliknite SEM.