v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien Bratislava, minimálne náklady

Umývanie okien Bratislava, minimálne náklady 28 sep

Umývanie okien Bratislava, minimálne náklady

Umývanie okien v Bratislave zabezpečujeme vo veľkej miere pre súkromné osoby a súkromné subjekty v bytových jednotkách a rodinných domoch v Bratislave, pre firmy v Bratislave, pre úrady a inštitúcie v Bratislave, pre nemocničné a zdravotnícke zariadenia v Bratislave. Taktiež zabezpečujeme umývanie okien pre školy v Bratislave, ako aj umývanie okien a výkladov v prevádzkach a obchodoch v centre mesta, na hlavných obchodných uliciach a v obchodných centrách v Bratislave. Servisné umývanie okien a výkladov v Bratislave realizujeme väčšinou v dvoch režimoch umývania:

1. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov v Bratislave. Pri tomto type umývania si zákazník má možnsť zvoliť servisný cyklus umývania okien a výkladov v Bratislave podľa svojich aktuálnych potrieb. Najčastejším servisným cyklom umývania výkladov je 1x za 30 dní z vonkajšej strany a 1x za 90 dní z vnútornej strany. Prípadne vnútorné strany umývame podľa dohody a zadania termínu. Máme aj niekoľko prevádzoch, kde je dostačujúce umytie vnútornej strany 2x za rok.  V prípade zníženia nákladov vieme odporučiť a umývať okná a výklady v obchodných centrách v Bratislave 1x za dva mesiace alebo 1x za tri mesiace. V krajnom prípade, ak je naozaj nutné skutočne znížiť náklady na to pomyselné dno, je možnosť zvoliť si servisný cyklus 1x za štyri mesiace, teda 3x za rok. V týchto režimoch umývania okien a výkladov v Bratislave si ešte stále účtujeme cenu za servisné umytie. Pokiaľ však zvolíte umývanie len 2x ročne, servis bude účtovaný ako v cene nárazového umytia.

2. Nárazové a jednorazové umytie okien a výkladov v Bratislave. V tomto režime zabezpečujeme umytie okien a výkladov nárazovo a na požiadanie zákazníka. Taktiež do tohto režimu zaraďujeme umývanie okien v Bratislave po maľovaní, rekonštrukcii, po remeselníkoch a po stavbe. Pred umytím okien a výkladov v Bratislave sme schopní odstrániť  a strhnúť všetky polepy vrátane fólií. Pred umývaním okien a výkladov odstaňujeme z presklenných plôch veškeré plagáty a nedovolené polepy. Pred samotným umývaním okien a výkladov zoškriabujeme zostatkové lepidlo, ktoré zostalo na presklenných plochách po strhnutí výlepu.

Visc informácií o našej spoločnosti a o našich službách získate priamo  >TU<

[nggallery id=40]