v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien Košice, minimálne náklady

Umývanie okien Košice, minimálne náklady 27 sep

Umývanie okien Košice, minimálne náklady

Umývanie okien v Košiciach vykonávame najčastejšie pre súkromné osoby, súkromné subjekty v bytových jednotkách a rodinných domoch v Košiciach, pre firmy, ktoré sídlia Košiciach, pre inštitúcie a úrady v Košiciach, pre nemocničné a zdravotnícke zariadenia v Košiciach. Veľkú časť našej práce tvorí umývanie okien priamo v Košiciach, ktorú vykonávame na školách. Ďaľšou oblasťou, v ktorej naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pôsobí sú práce zamerané na umývanie okien v Košiciach, obchody a prevádzky v centre mesta Košice, na hlavných a obchodných uliciach v Košiciach a v obchodných domoch Košice. Umývanie okien, a taktiež aj výkladov v meste Košice prebieha v dvoch režimoch umývania.

1. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov v Košiciach. Zákazník má možnosť si zvoliť servisný cyklus pre umývanie okien a výkladov v Košiciach podľa svojich možností a potrieb. Jedným z najčastejších servisných cyklov je servisné umývanie okien a výkladov v Košiciach 1x za 30 dní z vonkajšej strany a jeden krát za kvartálne obdobie, čiže 1x za 90 dní z vnútornej strany. Ďalšou možnosťou je si hneď na začiatku určiť, že sa vnútorné strany budú umývať na základe dohody so zákazníkom a na jeho požiadanie, kde v tomto prípade servis na vnútorné umývanie okien a výkladov nie je dorpedu určený. Najčastejšie takúto možnosť volia prevádzky, kde je postačujúce umývanie výkladu zvnútra dvakrát ročne. Ak niekto požaduje radikálne znížiť náklady nevyhnutné pre chod jeho prevádzky a napriek tomu potrebuje zaistiť relatívne čistý vzhľad jeho výkladov, aby ho každú chvíľu nehnala správa obchodného centra, vieme umyť okná a výklady v obchodných centrách v Košiciach z vonkajšej strany raz za dva mesiace, alebo raz za tri mesiace. V nevyhnutných prípadoch, pokiaľ je skutočne nutné znížiť náklady na čo najnižšiu možnú mieru, doporučujeme servisný cyklus trikrát ročne. V tomto servisnom cykle umývania okien a výkladov v Košiciach vieme stále garantovať cenu ako pri pravidelných servisoch. Avšak pokiaľ si zákazník zvolí cyklus dvakrát ročne, umývanie okien účtujeme v cene ako pri nárazové umytiach.

2. Nárazové a jednorázové umývanie okien a výkladov v Košiciach. V tejto cenovej relácii robíme umývanie okien a výkladov v Košiciach po rekonštrukcii, remeselníkoch, maľovaní, a po stavbe. Pri umývaní okien a výkladov v Košiciach, pokaždé odstraňujeme a strhávame všetky polepy, včetne plagátov či fólie. Následne pred samotným umývaním okien a výkladov v meste Košice zoškriabujeme zvyšky zbytkového lepidla, ktoré zostalo na presklenných plochách po ich strhnutí, za pomoci profesionálnej korundovanej žiletky.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o umývaní okien v Košiciach v režime servisnom či jednorazovom, prosím kliknite  >TU<

[nggallery id=30]