v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien a výkladov Bratislava

Umývanie okien a výkladov Bratislava 6 sep

Umývanie okien a výkladov Bratislava

Umývanie okien vykonávame vo všetkých mestách a obchodných centrách v Slovenskej Republike, Českej Republike, Rakúsku a Nemecku. Najväčší objem prác na Slovensku vykonávame v Bratislave a servisne umývame okná a výklady v týchto obchodných centrách: OC Aupark Bratislava, OC Eurovea Bratislava, OC Polus Bratislava, OC Avion Bratislava, OC Soravia Bratislava, OC River Park Bratislava, OC Retro Bratislava, OC Lamač Bratislava, atď. Takisto umývame okná a výklady v ďalších prevádzkachz v centre mesta Bratislava a jeho okolí. Umývanie okien v Bratislave prebieha v dvoch základných režimoch:

po 1. v servisnom režime, kde si zákazník môže zvoliť servisný cyklus umývania okien a výkladov podľa svojich požiadaviek. My doporučujeme čistiť a umývať okná a výklady na obchodných prevádzkach v servisnom režime 1x za 30 dní z vonkajšej strany a umývanie okien a výkladov z vnútra odporúčame umývať 3x – 4x do roka alebo podľa požiadavky konkrétneho zákazníka. Ďalej je možné odporučiť umývanie okien a výkladov v servisnom režime 1x za 60 dní alebo vykonávať umývanie okien a výkladov kvartálne (1x 90 dní). V tomto servisnom režime sme schopní toto umývanie okien a výkladov stále účtovať v cenovej relácii 0,50 €/m2. Pokiaľ sa servisný cyklus predĺži viac ako 1x za 120 dní, sme nútení fakturovať cenu za umývanie okien a výkladov  1€/m2.

po 2. jednorazové a nárazové umývanie okien a výkladov. V tomto režime robíme umývanie okien a výkladov nárazovo po stavebných prácach, pri rekonštrukciách alebo pri nadmernom znečistení skiel. Takisto v tomto režime vykonávame umývanie okien a výkladov po maliarskych prácach,  maliaroch a remeselníkoch.

Viac o umývaní okien v Bratislave a na celom území SR nájdete tu.

[nggallery id=16]