v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie výkladov

Umývanie výkladov a čistenie výkladov uskutočňujeme pre všetky významné obchodné siete a zákazníkov v Českej a Slovenskej republike. Čistenie výkladov v kamenných obchodoch sa obvykle vykonáva v otváracích hodinách podľa dohody. Radi Vám vyhovieme.

Servisné umývanie výkladov

Umývanie okien a výkladov

Čistenie výkladov prevádzok v obchodných centrách sa uskutočňuje podľa dohody pred alebo po zatváracej dobe. Tento režim sme nútení dodržiavať na základe požiadaviek správy obchodných centier. Na základe Vašej požiadavky sme vám schopní vypracovať finančný návrh na servisné čistenie výkladov akéhokoľvek rozsahu prevádzok na území SR a ČR. Najčastejším servisným cyklom je umývanie výkladov 1x za 14 alebo 1x 30 dní.

Čistenie výkladov

Umývanie okien a výkladov Bratislava

Umývanie a čistenie výkladov vykonávame vo všetkých mestách na Slovensku. Taktiež pre vás vieme vykonať: umývanie a čistenie vitrín, log, vývesných štítov, sklenených a presklených stien, zrkadiel, zrkadlových stien, sklenených paravanov, skúšobných kabín, mreží a roliet, čistenie po stavbe, po remeselníkoch, po maľovaní, po rekonštrukcii, renovácii, sklenároch, pred otvorením prevádzky, po sťahovaní. Pred umytím okien a výkladov vám odstránime všetky farby, silikóny, polepy, reklamné pútače, plagáty, reklamy a polepy z nedovoleného výlepu. Ďalej vieme pred umytím výkladov zabezpečiť aj strhávanie a odstraňovanie reklamných fólií, polepov z akcií. Po odstránení a strhnutí polepov, fólií, plagátov a reklamných výlepov vám korundovými žiletkami citlivo oškriabeme zbytky lepidla a to tak, aby sa nepoškodili a nepoškriabali výklady.

Umývanie výkladov Košice

Ponúkame vám naše služby

A Servis Lipka poskytuje služby servisného čistenie výkladov po celom území Slovenskej republiky: Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad.