v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Postavebné upratovanie

Postavebné upratovanie

  • naše služby zahŕňajú väčšinu druhov postavebného upratovania
  • zbavíme priestory prachu po remeselníkoch, nečistôt po maľovaní, dôkladne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy a nakoniec hĺbkovo vyčistíme poprípade navoskujeme podlahu.

Vyčistíme Vaše priestory

Postavebné upratovanie - čistenie podláh, okien a obkladu

V týchto činnostiach má náš tím dlhoročné skúsenosti a to hlavne z nákupných centier, kde našim klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením novej prevádzky.

Čistíme všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s exidovou stierkou, zámkové dlažby, liate podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, drevené podlahy, priemyselné podlahy, mastné a extrémne znečistené podlahy vyčistíme od nečistôt po stavbe, po maliaroch.

Rovnako dokážeme vyčistiť podlahy silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky a priemyselne znečistené, podlahy znečistené od gumových šmúh, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu a farieb.

Postavebné čistenie priestorov

Postavebné čistenie a upratovanie Bratislava

Firma A SERVIS LIPKA vám zabezpečí postavebné upratanie – disponujeme dostatočným počtom kvalifikovaných pracovníkov, preto pre nás nie je problém zaistiť rýchle upratovanie v rozsiahlych priestoroch kdekoľvek na území Slovenska aj Českej republiky.

Zabezpečíme pre Vás kompletné upratovanie, vrátane umytia okien, dlážky, drobností ako sú zásuvky a vypínače – všetkého, čo bude treba. Samozrejme si všetok odpad po upratovaní aj odvezieme a Vám zostane už len čisté miesto pripravené pre Vašu prácu.

Naše služby

A Servis Lipka poskytuje služby postavebného upratovania po celom území SR (Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad..)

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.