v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Postavebné upratovanie

Postavebné upratovanie

  • naše služby zahŕňajú väčšinu druhov postavebného upratovania
  • zbavíme priestory prachu po remeselníkoch, nečistôt po maľovaní, dôkladne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy a nakoniec hĺbkovo vyčistíme poprípade navoskujeme podlahu.

Vyčistíme Vaše priestory

Postavebné upratovanie - čistenie podláh, okien a obkladu

V týchto činnostiach má náš tím dlhoročné skúsenosti a to hlavne z nákupných centier, kde našim klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením novej prevádzky.

Čistíme všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s exidovou stierkou, zámkové dlažby, liate podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, drevené podlahy, priemyselné podlahy, mastné a extrémne znečistené podlahy vyčistíme od nečistôt po stavbe, po maliaroch.

Rovnako dokážeme vyčistiť podlahy silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky a priemyselne znečistené, podlahy znečistené od gumových šmúh, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu a farieb.

Postavebné čistenie priestorov

Postavebné čistenie a upratovanie Bratislava

Firma A SERVIS LIPKA vám zabezpečí postavebné upratanie – disponujeme dostatočným počtom kvalifikovaných pracovníkov, preto pre nás nie je problém zaistiť rýchle upratovanie v rozsiahlych priestoroch kdekoľvek na území Slovenska aj Českej republiky.

Zabezpečíme pre Vás kompletné upratovanie, vrátane umytia okien, dlážky, drobností ako sú zásuvky a vypínače – všetkého, čo bude treba. Samozrejme si všetok odpad po upratovaní aj odvezieme a Vám zostane už len čisté miesto pripravené pre Vašu prácu.

Naše služby

A Servis Lipka poskytuje služby postavebného upratovania po celom území SR (Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad..)