Čistenie markýz

Medzinárodná upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o. zaisťuje pre svojich zákazníkov kvalitné a profesionálne čistenie markíz a následne ich impregnáciu. Čistíme plastové aj látkové markízy. Čistenie markíz môže byť vykonané súčasne s umývaním okien alebo ako samostatne vykonaná služba. Markízy pohlcujú prach, nečistoty a baktérie rovnako ako ktorékoľvek iné textílie napr. koberce, preto je potrebné zabezpečiť ich čistenie v pravidelných intervaloch. Usadený prach ničia štruktúru látky a práve čistením výrazne predĺžite životnosť markíz. Čím dlhšie na markízach lipne prach a vonkajšie spády, tým dlhšie trvá proces ich čistenia a odstránenia nečistôt. Odporúčame markízy čistiť pravidelne a s aplikovanou impregnáciou budú mať Vaše markízy dlhodobo nový vzhľad.

Zbavenie nečistôt pri čistení markíz zaručí veľmi účinná profesionálna čistiaca chémia Bosch RTS, ktorá je nanesená na povrch markízy, nechá sa chvíľu pôsobiť na textíliu a následne čistiaci proces pokračuje vykefovaním celého povrchu markízy jemnými kefami. Po dôkladnom vyčistení použijeme vysoko výkonný priemyselný vysávač, ktorý vysaje všetky uvoľnené nečistoty a vysuší Vašu markízu takmer dosucha. Po dokončení čistenia, necháme markízu ešte chvíľu voľne preschnúť. Veľmi dôležitá je následná impregnácia vyčistených textilných materiálov, aby nedošlo k opätovnému zašpineniu a zachytávaniu nečistôt počas vonkajšieho či prípadne vnútorného používania a prevádzky. Impregnácia markíz následne po vyčistení výrazne predlžuje životnosť vlákna a pomáha k udržaniu vyčisteného vzhľadu a v neposlednom rade zamedzuje zachytávaniu nečistôt na materiáli a rýchle opätovné zašpineniu proti prachu a nečistôt. Pri impregnácia používame chémiu, ktorú odoberáme priamo od výrobcu markíz. Pre kvalitne nanesenú impregnáciu je dôležité, aby sa robila počas pekného dňa a aby bolo bezvetrie. Teraz používame len a len NANOIMPREGNÁCIU, keďže tá jediná má dnes zmysel. Vďaka impregnácii vlákien majú poťahy výborné vodeodpudivé vlastnosti. Ochranný film pretrváva aj pri mnohonásobnom zasunutie a vysunutie markízy.

Čistenie a impregnácia markíz vo výške

čistenie a umytie žalúzií a markíz v Bratislave
čistenie a umytie žalúzií a markíz v Bratislave

Čistenie a impregnáciu markíz vo výške vykonávajú naši profesionálni zamestnanci, ktorí boli preškolení podľa nariadenia vlády podľa § 134 ods. 2 a podľa § 134 c ods. 2 zákona č. 65/1965 Zb. zák. pr. v znení zákona č. 155/2000 Zb. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci na pracovisku s nebezpečenstvom pádov z výšky alebo do voľnej hĺbky. Pre umývanie a čistenie markíz vo výškach naša upratovacia firma využíva špeciálny horolezeckú či speleologickú techniku. Pre ľahší prístup k čisteným markízam najčastejšie volíme hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny, ktoré máme k týmto účelom tiež k dispozícii. Naši zamestnanci k svojej práci používajú veľmi kvalitné pomôcky a nástroje.

Čistenie markýz zabezpečujeme po celej SR (čistenie markýz Bratislava, čistenie markýz Košice, čistenie markýz Žilina, čistenie markýz Poprad, čistenie markýz Trnava, čistenie markýz Banská Bystrica, čistenie markýz Trenčín)

Čistenie markýz
4.43 (88.57%) 7 votes

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Cenovú ponuku vypracujeme do 24h

             

*Špecifikácia

             


             (povolené súbory: jpg, jpeg, gif, pdf, png)

             

             
Súhlasím so spracovaním osobných údajov*
Prečítal som si a súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami*
             

             
Polia označené * sú povinné.

X