v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Antigraffiti náter

antigrafiti nater

Problémom pri odstraňovaní graffitov sa dá predísť nanesením antigraffitovej ochrany, ktorá nám zaručí 100% odstránenie všetkých graffitov z vašej plôch a povrchov. Je to jediný možný spôsob ako zaručiť odstránenie graffitov bez poškodenia alebo zmeny farby podkladu. Antigrafity náter – pri hladkých povrchoch nanášame 3 vrstvy ochrany. Pri nerovných, štruktúrovaných a pórovitých povrchoch doporučujeme 6 – 12 vrstiev ochrany. 

Antigraffiti ochrana

Antigrafiti ochrana je jedno z najlepších riešení, ako ochrániť povrch pred nežiaducim znečistením. Nejde len o znečistenie graffitmi ale tento náter ochráni Váš povrch či fasádu aj od bežného znečistia a nedovolí tak špine a nečistotám zažrať sa hlboko do štruktúry povrchu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje v rámci svojich služieb nie len jednorázové odstránenie grafity  alebo ochranný náter, ale zabezpečuje aj servisné čistenie týchto znečistení. V praxi to znamená, že ak si od nás necháte ošetriť plochu antigraffitovým náterom, následné odstraňovanie graffitov z ošetrenej plochy vám poskytneme len za zlomok ceny a zároveň vám zdarma obnovíme ochrannú vrstvu. V rámci nášho programu „SYSTÉM ČISTÝCH BUDOV“ tak zabezpečujeme naše služby širokému spektru klientov a to nie len firmám, ale aj domácnostiam v rodinných domoch či priemyselným strediskám.

antigraffiti ochrana Antigraffitový náter antigraffitová ochrana prevencia antigrafiti ochrana

Kedy aplikovať antigrafitový náter

Antigrafiti náter je nanášaný v niekoľkých vrstvách a to vzhľadom na štruktúru povrchu. Je možné ho aplikovať na rôzne povrchy a to aj vrátane plastov. Materiály, na ktoré nie je možné ochranu aplikovať, sú napr. sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Aplikácia ochrany je taktiež spojená s klimatickými podmienkami. Je veľmi dôležité, aby počas priebehu natierania nebolo vonku sychravé počasie a teplota nesmie klesnúť pod 10 °C. Pri hladkých povrchoch nanášame obvykle 3 vrstvy, ale na štruktúrovane a pórovité povrchy je potrebné naniesť 6-12 vrstiev. Antigrafitový náter (AGO) je možné aplikovať aj na zložitejšie povrchy a to napríklad na marmolit. Konkrétne pri marmolite je antigraffitová ochrana veľmi prospešná, keďže ak je tento povrch znečistený bez predošlej ochrany, nie je možné špinu, nečistoty či graffity odstrániť a musí byť nanesená nová vrstva marmolitu.

A SERVIS LIPKA s.r.o. je jediná firma na Slovensku, ktorá garantuje nie len funkčnosť tejto antigraffitovej ochrany ale aj najnižšiu cenu na trhu. Nanášanie ochrany je jednoduchý proces (v súvislosti s pórovitosťou povrchu) a pri odstraňovaní nečistôt zabezpečí vždy 100% výsledok. Naše služby, či už odstraňovanie graffitov alebo aplikácia antigraffiti náteru, sú vhodné nie len pre budovy, kde sa často realizujú pouliční maliari ale taktiež je to účinná ochrana na miestach blízko tovární alebo vysoko frekventovaných ciest.

Postup nanášania antigrafitového náteru

Antigraffiti náter - čistenie muriva po nanesení antigraffiti náteru
Antigraffiti náter – čistenie muriva po nanesení antigraffiti náteru

Pokiaľ aplikujeme antigrafity náter alebo nástrek na vašu budovu, sme schopní na akomkoľvek mieste v rámci SR, ČR alebo Rakúska odstrániť graffity do 14 dní. Táto podmienka servisného čistenia je pre našich klientov zakotvená v zmluve o dielo. Včasné a rýchle odstránenie graffitov je veľmi dôležité pre náš „SYSTÉM ČISTÝCH BUDOV“. Z praxe máme overené, že pokiaľ sa graffity rýchlo odstraňujú, pouliční umelci v krátkej dobe zistia, že ich diela nemajú dlhú životnosť a spravidla idú svoje diela realizovať niekam inam.