Antigraffiti náter

Problémom pri odstraňovaní graffitov sa dá predísť nanesením antigraffitovej ochrany, ktorá nám zaručí 100% odstránenie všetkých graffitov z vašej plôch a povrchov. Je to jediný možný spôsob ako zaručiť odstránenie graffitov bez poškodenia alebo zmeny farby podkladu. Pri hladkých povrchoch nanášame 3 vrstvy ochrany; pri nerovných, štruktúrovaných a pórovitých povrchoch doporučujeme 6 – 12 vrstiev ochrany. Pri odstraňovaní graffitov z ošetrenej plochy účtujeme od 19,00 € / m²zdarma  vrátime odstraňovaním zničenú vrstvu antigraffitovej ochrany.

Cenník antigraffiti náter

Antigraffiti ochrana

Antigraffiti ochrana je jedna z najlepších riešení, ako ochrániť povrch pred nežiaducim znečistením. Nejde len o znečistenie graffitmi ale tento náter ochráni Váš povrch či fasádu aj od bežného znečistia a nedovolí tak špine a nečistotám zažrať sa hlboko do štruktúry povrchu. Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje v rámci svojich služieb nie len jednorázové odstránenie graffitov alebo antigraffitový náter, ale zabezpečuje aj servisné čistenie týchto znečistení. V praxi to znamená, že aj si od nás necháte ošetriť plochu antigraffitovým náter, následné odstraňovanie graffitov z ošetrenej plochy vám poskytneme len za zlomok ceny a zároveň vám zdarma obnovíme ochrannú vrstvu. V rámci nášho programu „SYSTÉM ČISTÝCH BUDOV“ tak zabezpečujeme naše služby širokému spektru klientov a to nie len firmám, ale aj domácnostiam v rodinných domoch či priemyselným strediskám.

Antigraffiti náter

Antigraffiti náter je nanášaný v niekoľkých vrstvách a to vzhľadom na štruktúru povrchu. Je možné ho aplikovať na rôzne povrchy a to aj vrátane plastov. Materiály, na ktoré nie je možné ochranu aplikovať, sú napr. sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Aplikácia ochrany je taktiež spojená s klimatickými podmienkami. Je veľmi dôležité, aby počas priebehu natierania nebolo vonku sychravé počasie a teplota nesmie klesnúť pod 10 °C. Pri hladkých povrchoch nanášame obvykle 3 vrstvy, ale na štruktúrovane a pórovité povrchy je potrebné naniesť 6-12 vrstiev. AGO je možné aplikovať aj na zložitejšie povrchy a to napríklad na marmolit. Konkrétne pri marmolite je antigraffitová ochrana veľmi prospešná, keďže ak je tento povrch znečistený bez predošlej ochrany, nie je možné špinu, nečistoty či graffity odstrániť a musí byť nanesená nová vrstva marmolitu.

Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. je jediná firma na Slovensku, ktorá garantuje nie len funkčnosť tejto antigraffitovej ochrany ale aj najnižšiu cenu na trhu. Nanášanie ochrany je jednoduchý proces (v súvislosti s pórovitosťou povrchu) a pri odstraňovaní nečistôt zabezpečí vždy 100% výsledok. Naše služby, či už odstraňovanie graffitov alebo aplikácia AGO, sú vhodné nie len pre budovy, kde sa často realizujú pouliční maliari ale taktiež je to účinný ochrana na miestach blízko tovární alebo vysoko frekventovaných ciest.

Antigraffiti náter, postup

Pokiaľ vykonáme antigraffiti náter alebo nástrek na vašu budovu, sme schopní na akomkoľvek mieste v rámci SR, ČR alebo Rakúska odstrániť graffity do 14 dní. Táto podmienka servisného čistenia a odstraňovania graffitov je pre našich klientov zakotvená v zmluve o dielo. Včasné a rýchle odstránenie graffitov je veľmi dôležité pre náš „systém čistých budov“. Z praxe máme overené, že pokiaľ sa graffity rýchlo odstraňujú, pouliční umelci v krátkej dobe zistia, že ich diela nemajú dlhú životnosť a spravidla idú svoje diela realizovať niekam inam.

Antigraffiti náter
4.8 (96%) 10 votes

One thought on “Antigraffiti náter”

 1. Kvoli neustalemu znecistovaniu mojej brany grafitami a naslednemu drahemu odstranovaniu grafitov som sa rozhodol to riesit inak.

  Nasiel som firmu a-servis lipka, ktora ponuka sluzbu antigraffiti nater a taktiez poskytuje servis, pri ktorom mi pridu odstranit grafiti hned.

  Vyuzil som teda ich antigraffiti ochranu a som velmi spokojny.
  Teraz pri odstranovani grafitov som si isty, ze sa vsetko odstrani na 100%.

  Tuto sluzbu odporucam z vlastnej skusenosti. Uz sa nemusim bat blbych a neslusnych napisov a znakov na svojej brane.

  Dakujem A SERVIS

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Cenovú ponuku vypracujeme do 24h

             

*Špecifikácia

             


             (povolené súbory: jpg, jpeg, gif, pdf, png)

             

             
Súhlasím so spracovaním osobných údajov*
Prečítal som si a súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami*
             

             
Polia označené * sú povinné.

X